Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ferenc (Feri) szerinted jó név?

Ferenc (Feri) szerinted jó név?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 17:56
A kérdező szavazást indított:
Tetszik
Nem tetszik
69 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Az egyik legcsúnyább férfi név
2022. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egy kis Ferkó kész felüdülés a Zalánok és Nátánok után.
2022. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Csodás. Nekem mindig egy alkoholista jut eszembe róla. Ferenc, Imre, Károly.. Csupa csupa alkesz
2022. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha nektek ez tetszik, akkor a ti gyereketeknek jó név. Kivéve, ha lány 😉😂
2022. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem tartozik a kedvenc neveim közé, de teljesen elfogadható, jobb mint a Bence vagy a Noel.
2022. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nagyon jó, nekem az egyik kedvencem. Magyarországon elfogadott, érthető név, mindenki képes lesz leírni/értelmezni, nem úgy, mint egy Nátánt meg hasonlókat. Gyereknek, kamasznak, felnőttnek és idősnek is tökéletes. Mostanában már nem divat, szóval nem lesz belőle az oviban/iskolában/munkahelyen túl sok. Számomra ezek az objektív szempontok a névválasztásnál, szóval ha illik a vezetéknévhez, adnám.
2022. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nem tetszik. Pedig szeretem a klasszikus neveket, sőt, jobban bejönnek mint ezek a mostani divatnevek.


Pl. Ádám, Péter, László, Ottó, Norbert, Gábor stb. teljesen jó.


De az ilyen János, Béla, Gyula, Ferenc szerintem borzasztó. Nem hogy a gyerekemnek nem adnám, de páromnak, férjemnek se tudtam volna soha elképzelni egy Ferit, Gyurit, Jóskát...

2022. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon ellenszenves és buta ismerősömet így hívják, úgyhogy nem, de ettől függetlenül sem, túl régies és a hangzása sem tetszik.
2022. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban van Ferenc, bár nekem annyira nem tetszik. De szerintem nincs vele gond, sok kisfiút neveznek el így még ma is.
2022. ápr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként jó név, csak már nagyon ódivatú. Ma már mxiumum akkor neveznek el így gyereket ha az apa,nagyapa után kapja a nevét... Én csak akkor adnám ha férjem is Ferenc lenne és szeretné ha az ő nevét kapná.


Nyílván 50 év múlva majd a Bencék meg Noelek lesznek csak tradícióból adva, szóval hülyeség összehasonlítani 2 kükön generáció neveit.

2022. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!