Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kezeltètek, ha a...

Hogyan kezeltètek, ha a fèrjed nem akart màsodik (vagy többedik) babàt (vagy legalàbbis bizonytalan volt vagy egyelőre nem szeretett volna), te pedig igen?

Figyelt kérdés

Hogyan alakult, lett vègül baba?

Hogyan viseltètek ezt az időszakot?


2022. ápr. 18. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem akar, nem lesz. Nincs ezen mit kezelni.
2022. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Nem akart, a körülményeink is 2 gyerekre volt elfogadhatóak.

Mikor megváltoztak a körülmények, 37 éves voltam, gondoltam ennyi, mikor egyik ismi 42 évesen terhes lett, és egészséges lánya lett.

Úgy gondoltam ha 40 ig jönne jó lenne. A férjem hallani sem akart róla 2 felnőtt gyerekünk volt.

Nem tudtam elfogadni, rá sem tudtam nézni csak az volt bennem ő miatta nem lehet még egy gyerekem.

Látta, hogy én ezt nem tudom elengedni, így kötélnek állt.

40éves korom előtt született meg a fiúnk.

A legjobb döntés volt, és a férjem is így gondolja.

2022. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

2es, és a férjed nem undorodott meg tőled a hiszti miatt?


Ha rám erőltetnél olyat amit nem akarok mehetnél egyedülálló anyának

2022. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem, mert engem szeret a férjem, tudod 22 év házasság nem olyan, mint a mai cserebere félre dugásos partik.
2022. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordított a felállás. A férjem mindig sok gyereket akart én 0-át. Elég sokáig fűzött, mire lett 1. És szerencsére sokat is segít.
2022. ápr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy beszéltük meg a férjemmel, hogy elkezdek szedni folsavat, felhagyunk a védekezéssel és egyszerűen "ha jön, jön, ha nem jön, nem jön" alapon vagyunk együtt. Ebben gond nélkül megegyeztünk, mert az első gyerekünkre is fél évet vártunk. (A második gyerekünk nem váratott magára ennyit, de szerencsére a férjem is nagyon boldog volt.)
2022. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!