Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg nehéz és fárasztó a...

Tényleg nehéz és fárasztó a gyereknevelés?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 00:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
104 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Miért, te még sosem láttál gyereket?
2022. máj. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé nézőpont kérdése szerintem, de az tény, hogy nem unatkoznak a szülők.
2022. máj. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy nyugodt, együttműködő természetű kisgyermeket/babát kap valaki az élettől, aki tetejében még jól is alszik éjszaka és alig sír, na azoknak nem annyira nehéz, mint egy görcsös, éjszaka nem alvó, dacos és aktív gyerekeseknek. De önmagában mindkettő nehéz. Nem csak cukiskodásból áll és pihengetésből egy gyermek nevelése. Nem is igazán értem a kérdést. Olyan provokatívnak érzem
2022. máj. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg.
2022. máj. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

3


A gyereknevelés nem csak addig tart, amíg baba a gyerek... nem csak ezt a korszakot kell nézni

2022. máj. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyemet nagyon szerettem egyébként, de stresszes és fárasztó is volt.


A gyereknevelés sokkal nehezebb, de szeretem..

2022. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
14%
Jézus 5, nyilván nem csak ezt kell nézni, de az elején, amikor belevágna az ember, elsőként ez vár rá. Senki sem mondta, hogy addig tart. 🤦
2022. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
A húgom egyedül maradt a gyerekével már most 4 hónapja (most 14 hónapos a gyerek). Mindig fáradt, meg azt mondja nincs ideje semmire, nekem még nincs gyerekem, de én nem gondolom, hogy olyan fárasztó lenne. Nekem is van két macskám, két kutyám, meg jószágaim, nem hiszem, hogy ezeknél fárasztóbb egy gyerek, szerintem túl van spilázva a gyereknevelés.
2022. máj. 7. 09:27
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Sokan mondják ezt, aki még nem próbált gyereket nevelni! Akiknek van gyerekük, nem mondják, hogy könnyű, mert nem az. De javaslom, vállad be egy hétvégére! Akkor a húgod pihenhetne egy kicsit, neked meg megváltozna a véleményed.
2022. máj. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
#8 Mindkettő fárasztó, csak máshogy. Egy macskát (ami önálló, tudom, nekünk is van néhány), ne hasonlíts már egy gyerekhez, akinek bár van önálló akarata, de állandó felügyelet szükséges mellette. A gyerek nem fog két órát a napon fetrengeni úgy, hogy rá sem kell nézned. 😅 De a kutyák is önállóak, nem úgy mint egy macska, de egy felnőtt kutyát nem kell pesztrálni. Mindkettő felelősség, de egy gyerek teljesen más téma...
2022. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!