Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fárasztónak érzem a gyerekneve...

Fárasztónak érzem a gyereknevelést állandó foglalkozást, nem nekem való az apaság?

Figyelt kérdés
Párom sokáig ábrándozott azon hogy legyen gyerekünk és végül belementem a dologba,de amióta apa lettem az életem teljesen megváltozott. Az egykori barátaim már nem keresnek, sportolni nincs időm, hízni is elkezdtem, amint hazaérek munkából alig várom hogy az ágyba kerüljek mert persze a gyerekkel meló után is illik foglalkozni. Nap végén meg már semmihez sincs erőm. Hiába van mellettem párom nekem még így is sok a gyereknevelés. Nem értem mikor azt mondják hogy egy gyerek áldás meg boldogság az alatt mit értenek az emberek, nálam pont az ellenkezőjét váltja ki. Egy élettelen szellemileg totálkár embernek érzem magam...
2022. máj. 11. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
82%

Tulajdonképpen MIT CSINÁLSZ a gyereknevelésben???

Mert a kérdésed alapján este "illemböl" foglalkozol kicsit a gyerekkel, de ennyi az egész!

Màsrészt végképp érthetetlen, miért kezdtél hízni attól, hogy van gyereked?????

2022. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenkor szoktak lelépni a férfiak, hadd csináljon mindent egyedül az asszony.
2022. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
90%

" persze a gyerekkel meló után is illik foglalkozni"

Biciklizzetek együtt!

2022. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, az megvan hogy tizedét se csinálod mint a nő?
2022. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:

Elmegyünk a játszótérre, fagyizni vagy állatkert hétvégén stb. Vagy ha éppen párom kiakar szakadni egy picit a mókuskerékből akkor szintén én vagyok otthon a gyerekkel akkor kertben játszunk.


Azért hízok mert a sportolás teljesen a háttérbe szorult, meg nincs erőm hozzá gyerek mellett..

De valahogy boldogságot nem érzek.

Természetesen minden tőlem telhetőt megkap a gyerkőc amire szüksége van.

2022. máj. 11. 19:55
 6/63 anonim ***** válasza:
2022. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
2022. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
81%
Mint mondtam: tizedét se csinálod mint a nő. Neked jut a fagyizós, játszós, szórakozós rész, a nőnek meg a kulimunka. Hogy legyen tiszta ruha, kaja, legyen intézve az orvos, legyen gyógyszer, kész legyen a házi.. Ha téged fáraszt a könnyed rész, a nőd mit mondhatna? És ne gyere azzal hogy a nő akarta a gyereket. KETTEN hoztátok össze: aki nem akar gyereket, az nem vállalja.
2022. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
80%
Mi az hogy illik foglalkozni a gyerekkel?Nem szereted? Napközben nem hiányzik?Nem várod,hogy hazaérj hozzájuk?Képzeld az anyja meg egész nap foglalkozik vele, közben gondolom a háztartást is vezeti,sőt,ha óvodás lesz a gyerek,gondolom dolgozni is visszamegy.Ne legyél már mártír,mert a saját gyerekedhez hozzá kell szólnod.Amúgy meg írták már bicajozni lehet menni már akkora gyerekkel is aki tud ülni.Gyerekülés a bicora,és hajrá!Később meg bármit lehet sportolni velük.Mi futni is együtt megyünk, először bicajjal kísértek minket, aztán futottak velünk.Mostanra 5km-en simán otthagynak bennünket mint a huzat.Ne fogd a gyerekre azt se hogy a barátaid nem keresnek.Valószínűleg csak felszínes haveri kapcsolatok voltak,ha valóban nem keresnek.
2022. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
Utolsó, őszintén néha inkább bevállalok túlórákat minthogy otthon legyek. Nincs bennem ez a apa kicsi gyereke érzés.
2022. máj. 11. 20:10
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!