Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milton fiú név, hogy tetszik?

Milton fiú név, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Először felkaptam a fejem milyen furcsa, hogy lehet ilyet adni, de vegulis semmi gáz nincs benne, egyre jobban tetszik. Tudom beugrik a Hilton, de ilyen asszociáció csak az elején van ill van sok más nevnel is, később nem jön elő, nem zavaró


Szerintem az utóbbi idők egyik legfrappánsabb neve 😃


2022. máj. 29. 01:26
A kérdező szavazást indított:
Tetszik
Nem tetszik
Szokatlan, de nem rossz, kicsit ízlelgetnem kell még
40 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nekem kicsit külföldies így nem adnám és nem tetszik alapból de ettől még vállalható név :) legalább is jobb mint amiket itt néha összehordanak. De mtaban nincs benne így nem anyakönyveztethető persze ha külföldön éltek ott más..
2022. máj. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Anyakönyveztethető, most néztem meg. Angol vezetéknév volt eredetileg, jelentése "mill town" azaz "malommal rendelkező város". Kicsit szokatlan, de nem rossz.
2022. máj. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg én tudtam rosszul :D.sorry.
2022. máj. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Katasztrófa.
2022. máj. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Milton-kapocs jut róla eszembe
2022. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem tetszik, de idehaza abszolút idegen hangzású, és szerintem nincs az a vezetéknév amihez passzolna, kivéve ha az apuka angol.
2022. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Ördög ügyvédjét.
2022. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem abszolút elfogadható. Nyilván elsőre fura, szokatlan és túl különleges lesz. De nekem pepita Miron, ami meg már egy teljesen elfogadott név. Minden oviban minimum 5 van belőle.
2022. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan, mimtha a két nagy teacég a Milford és a Lipton kiadná a közös teát a "Milton"-t. 😂
2022. máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!