Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Interaktív játékbabánál a...

Interaktív játékbabánál a pelus hogyan működik?

Figyelt kérdés

Az úgynevezett "pisilős" babára gondolok, biztos hallottatok már róla. Én ilyen reklám jellegű videóban láttam a funkcióit, ahogy bemutatják.

Viszont azt nem tudom, hogy:

- a pelus az eldobható anyagú fajta ebben is, mint az igazi babáknál?

- honnan lehet szerezni további pelusokat, ha a játékhoz eredtileg lévő "pisis" (vizes lett)?

- mit kell csinálni azokkal, miket a játékbaba "elhasznált"?

- és egy a táppal kapcsolatos kérdés: csak vizet lehet vele itatni, vagy pl. citromlevet is lehet, hogy "valósághűt" pisiljen?


Van aki(nek a gyereke) használ ilyen interaktív babát? Hogyan működik?



2022. máj. 31. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno volt interaktív babám (20 éve kb) vízzel itattam (ha mást adsz az bele rohadhat) anyag pelust az szárithato. Anno igazi pelust is vettünk de szerintem penzkidobas ha cserélgetni akarja a gyerek napi szinten.
2022. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!