Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok azt a nevet, hogy...

Adnátok azt a nevet, hogy Karolina?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszúnak tartom meg lehet mindenki csak Karolnak fogja becézni de önmagában nagyon szép névnek tartom. A Karolina út jut eszembe róla. :) Mennyire vállalható ez a név, illetve mennyire tetszik? Úgy érzem, hogy hosszabb vezetéknévvel is igazán hangulatos lenne. Meg talán nem annyira gyakori mint a Hanna vagy Anna. Itt a gyakorin se láttam olyan sok kérdést erről.

2022. jún. 4. 03:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az egyik kedvenc nevem.
2022. jún. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem tetszik.
2022. jún. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon szép név
2022. jún. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekünk ez lesz, ha lány lesz. Nincs jobb ötletem, vagyis lenne, a Zsófia, de az meg férjemnek nem tetszik.
2022. jún. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép, a becézései is tetszenek
2022. jún. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon szép név, egy régi jó barátnőmet is így hívják. Mondjuk őt mindenki a beceneven szólítja, aminek nincs köze az igazi nevéhez, de a szülei pl Linának szólítják, az viszont a Karolinából jön.
2022. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem tetszik, de normális, vállalható nèv amúgy.
2022. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem király név, nagyon nőies, kis finom név.


Linának, Linusnak becézném. Nekem nagyon tetszik, tetszene, ha így hívnának.


Meg még olyan jó kis dallamos is. Jó név szerintem . Adnám.

2022. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*Ja és még fiatalos is ez a név; mert szokták írni mostanában nevekhez, hogyha pl ,,nagymamás" hangzása van; szóval ennek tehát nekem abszolút nem; nekem erről egy huszonéves fiatal hölgy ugrik be. Tehát amikor meghallom ezt a nevet , akkor erre asszociálok.
2022. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
*de amúgy pl volt már olyan név, ami mások szerint ,,nagymamás", és nekem tetszik; de tehát szóval mostanában ez is előjön, hogy hány éves embernek tudnának elképzelni így elsőre egy adott nevet az emberek.
2022. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!