Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lizabella névről mi jut az...

Lizabella névről mi jut az eszetekbe ?

Figyelt kérdés

Fogalmunk sincs milyen nevet válasszunk. Amik eddig szóbajöttek: Elza, Elina, Lizabella (Liza túl rövid lenne), Lídia, Lorina, Frézia (tudom ez wc papír márka, de attól tetszik).

Légyszi építő jellegű ötleteket mondjatok.



2022. jún. 13. 10:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ezek az összepakolt nevek erőltetettek. Mindkét név elfogadható,de együtt már sok. (Pl.a Hannaróza is). Elza, Lídia még jó is. Esetleg Lívia? Frézia nekem kicsit kemény név, nekem nem a wc papír jutott eszembe. :)
2022. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Talán a Lizabella a legjobb. Esetleg Izabella vagy Bella?
2022. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az Izabelláról sajnos óhatatlanul az Izabella-sárga szín jut eszembe.. .:-D


"Az Izabella-szín fakó sárgásbarna szín, elsősorban a kutyák és a lovak színének megnevezésére használják.


Izabella 17. századi spanyol királynőről kapta a nevét, aki egyszer három évig nem váltott inget, mert fejébe vette, hogy addig nem cseréli le, amíg férje, Albrecht osztrák főherceg be nem veszi az Északi-tenger partján, stratégiailag fontos helyen levő Ostend városát, amely ma Belgium területén található""

2022. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Derjaderja ***** válasza:
33%

Elina és Lídia tetszenek.

Ezek olyan gyenge próbálkozások, ezek az újkeletű összetételek számomra.

2022. jún. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%
Beszedhibas kisgyerek próbálja kimondani az Izabella nevet
2022. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Az anyuka nem tudta eldönteni, hogy Lizának vagy Izabellának hívják a gyerekét.

Egyébként hallás után 100 esetből 99-ben Izabellának fogják hallani, mindenütt magyarázkodni kell majd.

2022. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Hogy valami buzgomocsing anyakonyvezeto elirta a nevet.
2022. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

Legyen egyszerűen Izabella mivel úgyis így fogják hallani elsőre és így nemn kell magyarázkodnia. Ez még teljesen normális név. Lizabella túl sok és túl gicces mint a többi ilyen 2 nevű név. Önmagában szép a Liza.


Frézia (tudom ez wc papír márka, de attól tetszik

Ha tudod akkor ne add mivel gúnyolhatják emiatt...tudom mindent gúnyolnak de itt ahol egyértelmű valami azzal jobban tudnak viccelni...mint a flóra-bélflóra.


Nekem ezek tetszenek: izabella, liza, lídia (de inkább lívia), többi nem...túl kislányosak.

elzat ne, mert mindenki a frozent emlegeti majd és kicsinlálják szegényt...

2022. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%
Inkább Izabella vagy Liza vagy Bella. Elzát és Fréziát tényleg ne, mert nagyon rossz, amikor gúnyolják miatta.
2022. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
Izabella inkább, nagyon erőltetett, és úgyis vagy Lizának vagy Bellának lesz becézve. Elza, Lídia nekem tetszenek, Elina, Lorina még elmegy, de olyan nagyon külföldies hangzásúak.
2022. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!