Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az összes lánynév, ami nekem...

Az összes lánynév, ami nekem tetszik, az a férjem exeinek a nevei. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Leila, Kíra, Rita, Emília, Julianna, Dominika, Regina, Dorka, Debóra, Rebeka, Réka, Letícia, Hanna, Luca, Bianka, Petra.


Ezek mind a férjem exeinek a nevei. Van a Júlia, ami még tetszik, de Julinak, Julcsinak becézték.

Vagy még ott van a Blanka, de ezek után, hogy közölte velem a férjem, hogy Bianka volt az első lány, akivel lefeküdt, mindig arra asszociálnek, hogy Bianka-Blanka. Vagy csak egyszer eltévesztené valaki, már görcsbe rándulna a gyomrom.


Többször átnyálaztam a naptárat, már többször néztem oda-vissza a Magyar Keresztnevek Tárát, az MTA oldalán található összes nevet átnéztem, de egyik se tetszik, csak ezek.


2022. jún. 20. 20:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Vicces vagy.
2022. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem cseréld le a pasit, ha nem tudod elfogadni a múltját.
2022. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Jó sok csaja volt. Én inkább emiatt aggódnék. Hát ki ez Barney Stinson?
2022. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
99%

De miért?

Mondjuk ha élete nagy szerelme lenne akivel 6 évig együtt volt oké de 14 évesen az első orál a bokrok között nem kellene befolyásolnia szerintem.

Ha mégis akkor meg add a kezébe a naptárat,irasd le vele az osszes nevet, ami viselőjének még csak soha nem is köszönt es abból válasszatok

Mondjuk ő se normális teljesen, minek kell ilyeneket benyögni mikor valószínűleg semmi érzelem már a csaj felé, te meg így reagálsz.

A Blanka meg nem Bianka... Görcsbe rándul a gyomrod, ne haragudj, nem bántásból de lehet ezt kezeltetned kellene.

2022. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Ekkora trollt! Ha már ilyen mozgalmas életet élt a férjed, legalább ne kérdezted volna végig az összes exéről, ha ez ennyire zavar😂Amúgy meg reménykedj, hogy fiad lesz, hátha a párodat nem érdekli a te névsorod.
2022. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
5.-lehet vannak fiú nevek is ilyen alapon kizárva🤣csak azt a kérdező nem merte kiírni🤣
2022. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Mit tegyél? Kezeltesd magad.
2022. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

egy dal jutott eszembe erről a trollkérdésről:

https://www.youtube.com/watch?v=be2lousNjTg

[link]

2022. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Párod egy Casanova. Nézd át még egyszer az adható neveket, abból a sokból csak akad egy, ami mégiscsak tetszik és a férjednek olyan nevű csaja épp nem volt.
2022. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Férjem régen DJ volt egy nagyon menő helyen. Ha így választottam nevet, elég nagy bajban lettem volna 😃 kit érdekel, mi volt 10-20 éve.

Volt az enyémmel azonos nevű csaja is, akkor most változtassak nevet, vagy mi? 🙃

2022. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!