Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Manapság vállalható lenne a...

Manapság vállalható lenne a Judit név?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert néhány nevekre rámondják hogy "öregasszony nevek" és emiatt tartok kicsit, de számomra ez még nem az a kategória. Általános iskolában volt egy Judit osztálytársam és senki nem szekálta a neve miatt, akkor sem gondoltam volna, hogy idős asszony név ahogy ma sem, igazából illett hozzá. Persze olyan nevet én se adnék mint Erzsébet, Piroska amik tényleg egy idős asszonyt juttatnak eszembe, de a Judit talán határeset nem? Nem azt kérdezem, hogy kinek tetszik vagy sem mert nem lehet mindenki kedvence hanem úgy manapság ciki lenne ilyen név vagy senki nem vállalható lehet?

2022. jún. 22. 19:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem szekálja majd a gyereket emiatt. Max az ismeretségi körötökben a felnőttek fognak pislogni. De ugyanígy tennének, ha valami mai divat nevet adnátok, szóval tökmindegy, mi a választott név. A lényeg, hogy ti nektek tetszen.
2022. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem sokkal adhatóbb, mint a Zselyke, ami kifejezetten ronda hangzású.

A Judit meg még véletlen sem öreges, a világon mindenhol egy komoly, elfogadott, szép név.

2022. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Ha lányom lett volna, Judit lesz.
2022. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem abszolút vállalható ma is.
2022. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen normális név, bár nekem nem tetszik, mert nem szimpatikus embereket ismerek csak ezzel a névvel.
2022. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%

Juci néni, Jucika néni valóban öregasszonyos.

De maga a Judit, Juditka szerintem egy nagyon szép, komoly női név.

2022. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
7.Egyszer? O_O A kategóriában mostanában nem is láttam hasonló kérdést sem...
2022. jún. 22. 23:58
 8/25 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ronda név
2022. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Örökzöld név, az a típus, amit mindig is adtak, de sose hívtak így minden második kislányt. Add nyugodtan, senki nem fogja felkapni a fejét miatta.
2022. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
8.elnézést, hogy ennyire kiborítottalak -_-, ha szerinted hülye miért válaszolsz? Simán átlapozhatod...ellenben mindneki tökre normálisan reagált...
2022. jún. 23. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!