Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem lesz probléma a gyerekkel...

Nem lesz probléma a gyerekkel ha szedek antidepresszánsokat?

Figyelt kérdés
Barátnőm terhes és az a problémám hogy aggódok hogy nem lesz minden rendben a babával mivel gyógyszereket szedek.A gyógyszerek amiket szedek Cipralex,Olanzapin,Depakine

2022. jún. 22. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem lesz, először is valamennyire egészséges sperma kell hogy elérje a petesejtet, majd az első 12 hétben a súlyos genetikai rendellenességű babák nagy része magától elmegy. Persze onnantól ugyanúgy fennáll hogy beteg lehet a baba, de ez mindenhol, mindenkinél ugyanúgy lehetséges. Jó persze lehet matematikailag nagyobb az esélye, mintha nem szednél, de már úgy se tudsz tenni ellene semmit. Ne parázz ezen, én speciel emiatt tuti nem szakítanám meg a terhességet, meg nem stresszelnék ezen, sokkal sokkal rosszabb esetekből születtek egészséges gyerekek.


Ami nagyobb kérdés szerintem, hogy ha antidepresszánsokat kell szedjél akkor biztosan készen állsz az apaságra?

2022. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Ha rossz az idegállapotod miért pont most vállaltok gyereket? Maga a várandóssag is feszkós, nem csak az anyukának...

Ha meg ott lesz a baba, embertpróbáló lesz az első időszak. Még a korábban jó idegrendszerű emberek is könnyen depresszióba eshetnek...

No de hogy a kérdésre is válaszoljak, nem valószínű, hogy emiatt baja lesz a babának.

2022. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem, min aggódsz. Még csak el se vetted a nőt, 2 évet nem adok és le fogsz lépni. A lényeg, hogy fizesd a gyerektartást.
2022. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a harmadik kérdésed ezzel kapcsolatban. Ha nekünk nem hiszel miért nem kérdezed meg az orvosod, aki felírja neked ezeket?
2022. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!