Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szalai vezetéknévhez melyik...

Szalai vezetéknévhez melyik nevet adnád a lentiek közül?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 23:14
A kérdező szavazást indított:
Laura
Alíz
Emma
Abigél
Júlia
Elinor
49 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Emma vagy Júlia.
2022. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A Laura, Alíz, Emma és Júlia a vállalható név ezek közül, és csak az Alíz nem hangzik jól ezzel a névvel.

Kizárásos alapon nekem marad a Júlia, mert a Laura és az Emma nem tetszik.

2022. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Elinor kivételével mindegyiket jónak tartom, a Laurát vagy az Abigélt választanám.
2022. jún. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Laura
2022. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Júliát, de az Elinort leszámítva bármelyik vállalható név.
2022. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
E-betűs név illik hozzá. Lenke, Csenge, ilyesmi...
2022. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Hát azt az Elinor-t, azt semmiképp. Valamiért mosópor ugrik be róla.


Az Abigélt adnám ezek közül.

2022. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Laura, v Júlia
2022. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*ja és Laurát nem kell becézni, Júliának meg a Jul<cs>i<ka> név helyett szerintem szép lenne a Lia/Lius. Amúgy ismerek egy Laurát, akit soxor Larának szólítanak, az még nagyon jó; de semmi egyéb extrém becenév nem kell, mint pl Lulu. Engem zavarna, ha Lulunak lennék szólítva mondjuk, és nagyobb koromban hangot is adnék ennek. Én amúgy_nem Laura vagyok. Amúgy szóval az a név becézetlenül is tök király, énnekem az úgy nagyon tetszik. Szerintem, ha nekem lenne egy Laura nevű lányom, Nem becézném. Tök jó, dallamos, nagyon szép, letisztult név. És tehát nem is annyira hosszú, hogy becézni kéne. De mondom, a Lara még lehet jó pl, de mást nem kell. Amúgy annak az ismimnek szerintem a barátnők ragasztották rá a Larát még általános suliban; merthogy úgy az milyen vagány. :) De szóval, az még jó; más módon nem kell becézni. :):)
2022. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
66%
Emma, Elinor
2022. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!