Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevű gyerekek járnak a...

Milyen nevű gyerekek járnak a gyereked óvodás-iskolás csoportjába? A te gyerekeidet hogy hívják?

Figyelt kérdés
2022. jún. 25. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Nekem még kicsi a gyerekem, de az unokahúgomat Tündének (Tündike) hívják.

Emma, Frida, Friderika, Inez, Melissza, Vanda, akit emlegetni szokott.

De van egy ikerpár, akit Snezirának és Nazirának hívnak, az ő nevükön nagyon meglepődtem amúgy.


Fiúknál sok a Noel, Nolen, Kolen, Kevin, Máté, Bence, de van közöttük egy Viktor is.

2022. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Vagy gyakori nevek, vagy nagyon cifra, kacifántos nevek.

Előbbire jó példa az Emma, Hanna, Zoé, Réka, Máté, Bence, Beni (Benedek, Bendegúz, Benedikt), Dominik, Anna, Vanda.

Utóbbira Melánia, Nátániel/Nataniel, Nikoláosz, Melodi, Mircella, Dáriusz.


A gyerekeim neve Boglárka és Ádám.

2022. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Boti, Nimród, Anna, Bence, Dominik, Zselyke, Nóra, Emma, Hanna, Zoé, Blanka, Bertalan, Barnabás, Liza, Liza2, Levente.
2022. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Lénából és Emmából van a legtöbb, de van Hanna, Zoé, Bianka, Dominika.

Bence, Máté, Dominikból is több van, de van Zente, Zétény, Zénó is.

2022. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
Az én kisfiam Álmos. Csak remélni tudom, hogy nem lesz pár éven belül egy kategória a Noel, Benike etc nevekkel.
2022. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Dominik, Bence, Lili (2x), Levente (3x), Anna, ezek a gyakori nevek a csoportban.
2022. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

Magánóvodába jár, van 2 Zsolt és 2 Katalin, ezek a leggyakoribb nevek. Egyetlen egy tucatnév sincs, mint amiket felsoroltak.


Az én kislányom Aurélia

2022. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Oviban: Huba (másik csoportokban még három is van), János, Áron, Alex, Lázár, Gábor (2), Natasa, Anna, Fanna, Dorina, Bíborka, most több nem jut az eszembe.


Iskolában: Dorina, Csenge, Rózsa, Fanni, Emma, Bence (2), László, Dániel (3), Ákos, Nabil, Krisztián, Máté, Bálint (2), Krisztián, Engelbert, Imre, ők jutottak eszembe most. Ők már nagyok, felsősök.

2022. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Adél, 2x Laura, 3x Hanna, Luca, Szonja, Milla, Miriam, Petra, Lara, Zsuzsanna, Emese, Zoé, Csillag, Pandóra, Ilka


Koppány, Örs, 2x Bence, Áron, Vilmos, Simon, Nimród, Ádám, Bendegúz, Barnabás, László, Levente

2022. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Akiket emleget és/vagy én ismerek:

Lányok: Emma, Hanna, Gréta, Léna, Szofi, Szonja

Fiúk: Noel, Bence, Marcell, Dominik, Levente, Gergő, Márk

2022. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!