Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit jelent a nem várt pontosan?

Mit jelent a nem várt pontosan?

Figyelt kérdés
Nézzetek hülyének, de még új vagyok az oldalon és többször láttam itteni kérdésekben ezt a bizonyos nem várt dolgot és igazából nem tudom mit takar. Menstruációt? Ha igen miért nem így írják, miért pont nem várt? :D Nem kötekedés csupán tényleg nem értem ezt a dolgot. Mert amúgy csak itt szoktam látni, való életben egyszer nem hallottam még ezt a kifejezést.

2022. jún. 30. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Igen, a menstruációt jelenti. És pedig azért nem várt, mert az elmaradása a terhesség első jele, ezért akik babát szeretnének azok nem várják.
2022. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A menstruációt jelenti. Azért "nem várt", mert nem akarja, hogy megjöjjön.
2022. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz. Azt szoktuk ugye mondani, hogy pl tizedikére várom a menstruációmat= elvileg akkor kell megjönnie. De aki gyereket akar, az nyilván azt szeretné, ha nem jönne meg neki, tehát nem várja.
2022. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!