Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után ugyanoda mentetek...

Szülés után ugyanoda mentetek vissza dolgozni, ahonnan eljöttetek?

Figyelt kérdés
Esetleg váltottatok vagy végeztetek közben valami mást? Van köztetek, aki olyan helyre ment, ami bár kevesebbet fizet, de családbarátabb?
2022. júl. 4. 14:25
 1/9 anonim válasza:
71%
Igen ugyanoda. Nekem a nagyszülők segítettek. Pl ha beteg volt a pici.
2022. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan oda
2022. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Én váltottam, mert reggel 8-17 óráig volt előtte a munkaidőm+ utazás 1 óra, kb aludni jártam haza.Gyerek mellett ez már nem egy tartható beosztás.
2022. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hasonló okok miatt gondolkozom én is váltáson, nálunk sok túlóra is volt, egy héten legalább 2-szer bent ültünk 6- fél 7-ig az irodában. Szerintem sem optimális gyerek mellett.

8 hónapos a kislányom, ezért még csak olyan szempontból aktuális a kérdés, hogy ha váltani szeretnék, akkor most kellene elkezdenem valamilyen másoddiplomás képzést.

2022. júl. 4. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
En ugyanoda csak 6 oraban. A napi 9 ora (kozigazgatas) mar nem tarthato ket kisgyerek mellett. A naggyal tanulni kell minden nap,atnezni az anyagot. A kicsinek meg szuksege van az anyjara majd 6-7 ora bolcsi utan.
2022. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én váltottam. Fizikai munkát végeztem 3 műszakban. Amíg otthon voltam, letettem 2 szakmát, és közigazgatásban kezdtem el dolgozni. A fizum jóval kevesebb volt, de a munkaidőm nyilván jobb.
2022. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Szintén három műszakoztam egy gyárban. Gyed után kb fele annyi fizuért mentem át egy kisvállalkozás adminisztrátorának. Itt csak 6 órában dolgoztam. Nagyon jó volt. Innen 3 év múlva mentem szülni, sajnos a Covid alatt tönkrement a cég, így most gyesen vok a kicsivel, egyenlőre nem találok olyan munkát ami a közelben is van és a munkaidő is olyan h logisztikázni tudjam a gyerekeket. (A férjem 3 műszakozik)
2022. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanoda mentem vissza, és igen elsősorban a családbarát rugalmassága miatt vagyok még most is ott.(12 éve)
2022. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első gyerek után nem (vendéglátás), tanultam gyed alatt mást, és váltottam. A második után ugyanoda mentem vissza.
2022. júl. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!