Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem, a gyerekeim...

Terhes lettem, a gyerekeim apja ott akarja hagyni a családját, ebből kisülhet valami jó is?

Figyelt kérdés
Három lánya van a házasságából. A felesége is megcsalta őt.
2022. júl. 28. 13:13
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
96%
Kár, hogy vége a Mónika shownak, oda elmehetnétek.
2022. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
99%
Ebből?Jó? Biztos hogy nem.A gyerekek szívni fognak,az asszony ki akarja majd kaparni a szemed,az úriember meg.... Hát gondold csak végig logikusan,3 gyerek sem tartotta vissza,a te 1 gyereked sem fogja.És közel sem biztos,hogy minden úgy van ám az asszonnyal ahogy azt neked előadta.Szegény férfi otthon semmit nem kapott,de az asszony is megcsalta,blablabla.Vagy nem.Mondjuk te sem vagy piskóta,ha egy 3 gyerekes pasi alá feküdtél védekezés nélkül.
2022. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
32%

Az én apámnak már volt 1 lánya mikor megismerte anyámat. 10 évig jártak együtt titokban, ezalatt apámnak született még 1 lánya (akarata ellenére). Aztán anyukám választás elé állította, hogy vagy elválik, vagy ő továbblép, mert gyereket szeretne és benne van a korban.

Apám elvált és otthagyta a nővéreimet. Aztán feleségül vette anyámat majd megszülettem én és 4 évre rá a húgom.

Apám haláláig együtt voltak, 10 éve halt meg.

Mi nem ismerjük az előző feleségét (elvileg még mindig haragszik, pedig eltelt 35 év), a nővéreimmel jóban vagyunk.


Úgyhogy elvileg elsülhet jól is... Nagyon sok függ attól, hogy hogyan kezelik az egyes szereplők a dolgot a történetben.

2022. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
92%
Hogy született az az egy gyerek az akarata ellenére?:D Hú, micsoda kifogás. Amúgy igen, nektek jól elsült, de akik hátramaradtak, meg akit 10 éven át csaltak, hát nemhiszem.
2022. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
98%
Gyerekeid? Ikrek lesznek, vagy már született tőle gyereked?
2022. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
97%
4 a te családodnak lehet jól sült el, de a másik családnak nemigen.
2022. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
80%
4-es védelmére legyen mondva, hogy a válasza abszolút releváns olyan szempontból, hogy valószínűleg a kérdező is pont olyan erkölcsös, mint 4-es kedves édesanyja, és a gyomruk is jó erős.
2022. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
94%
Ebből semmi jó nem sülhet ki. Sajnálom szegény gyerekeket. Ilyen faszitól semmi jóra nem lehet számítani.
2022. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
97%

Tanult meg, szeretőből feleség lehetsz, de gondold végig, hogy nem jutsz-e majd te is oda, hogy melletted lesz szerető.

Mondjuk az is sokat elárul, hogy szetraktad neki és még gyerek is lett belőle…

Ha annyira akart volna téged, először otthagyta volna a feleséget és utána kezdett volna veled.

2022. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy férfinak akarata ellenére gyereke? Komolyan érdekelne.
2022. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!