Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek? A párom gyerekei...

Mit tennétek? A párom gyerekei el akarják rontani a nyaralásunkat.

Figyelt kérdés

12 és 8 évesek.

A gyerekek - főleg a nagy - elvárnák, hogy minden úgy történjen, ahogy azt ők akarják, de visszafele már nem működik a dolog.

3 éve nem voltunk nyaralni, minden xar összejött, amit nem is részleteznék, anyagilag összeszedtük magunkat, most jövünk helyre lelkileg.

Gyűjtöttünk, spóroltunk annyi pénzt, hogy el tudjunk menni hatan (mi és a 4 gyerek) 3 hétre külföldre nyaralni. A bonyodalom ott kezdődik, hogy a párom nagyobbik fia mindent tönkre akar tenni, direkt át akar variálni mindent, elsősorban azért, hogy neki jó legyen, másodsorban meg hogy nekünk rossz legyen, és ebben apuka is adja alájuk a lovat. Kitalálta, hogy ő csak egy hétre jön, a kicsi meg két hétre a három hétből. Ami csak azért is necces, mert 600 km csak oda az út, és mai benzinárak mellett biztos hogy nem fogok se én 2x1200 km-t vezetni plusszba, se a páromat nem fogom engedni, hogy 4-5 napot a nyaralásból fuvarozásra szánjon, plusz ugye mivel nem 400 km-ről beszélnénk, másnap hullafáradt lenne. De még a régi árakkal se vállalnánk be, hogy 6x utazzunk 600 km-t 2x600 méter helyett.

Nem az idővel van a gond, mert máskor is voltak már ennyi időt nálunk, meg még többet is.


2022. júl. 31. 13:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%
A te helyedben nem kezdtem volna olyannal, akinek gyereke van. A párod helyében csak annyi időre mennék nyaralni, amíg a gyerekem is ráér.
2022. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Ők nem mennek akkor.
2022. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%
Tudtad jól, hogy gyerekei vannak, és te mindig másofik helyen leszel. Én eleve össze se jönnék olyannal, akinek gyereke van. Most már ha ez van , elviseled. Ha nem tetszik akkor szakítsatok.
2022. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
És a gyerekeket miért kell vinni? Menjetek ketten.
2022. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%

Én alapból nem is értem, minek mentek 3 hétre ekkora gyerekekkel. Folyamatosan mentek majd ennyi fővel programokra vagy ültök a tengerparton 3 hétig?


Mert azt mindenki utálni fogja 1 hét után.

2022. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

Megmondod a ferjednek, hogy mindket gyerek 3 hetig marad, vagy most azonnal haza viszi mindkettőt hogy ne hisztizzenek, vagy te mesz haza.

Attol mert a ferjed hetvegi apuka, még megnevelheti a sajat gyerekeit.

Nehogy mar a 12 éves prancsoljon.

2022. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Választhatnak vagy jönnek 3 hétre, vagy nem. De ehhez az apjuk is kell, hogy ki álljon melletted. Amúgy 3 hétre én se mennék egybe, inkább megbontanam, meg gyerekessel se kezdtem volna ilyenek miatt is...
2022. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez nem a gyerekek önálló gondolata. A párod exe, anyuka találta ezt ki és tömte tele a gyerekek fejét. Ez nem lehetséges, hogy valójában ő akar bosszúságot okozni?
2022. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Én se értem ezt a három hetet, és gyerekként nem is bírtam volna.
2022. júl. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem igazán értem, miért a gyereken van leverve, ami egyértelműen az apja sz.ara. Pattoghat egy 12 éves, hogy nem akar külföldre jönni nyaralni, csak így meg úgy, meg amúgy, de én a saját fiamat ebben az esetben mosolyogva leraknám a nagyszülőknél, hogy akkor tessék kisfiam, nem kötelező jönni. Majd eljön legközelebb. Ha a férjed még bele is áll ebbe az agymenésbe, akkor se a gyerekkel lesz a baj, mert ezt a problémát spec elég könnyű lenne orvosolni...
2022. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!