Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet Huggies 6-os pelenká...

Hol lehet Huggies 6-os pelenkát kapni?

Figyelt kérdés
DM - nem tartja. Interspar, Auchan szintén. Legalábbis én nem találtam a polcokon. Ti hol láttatok/vesztek? Pampers 6osat vettem most, de az elég nagynak tűnik. Ha elfogy, mindenképp Huggies kellene...
2010. szept. 23. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

6ost még sehol sem láttam.


Felénk az 5ös ritka

2010. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem is rejtély, pedig a honlapon fent van, hogy létezik, tehát valahol kell lennie... :S
2010. szept. 26. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp. Megnéztem a honlapjukat, tudsz nekik írni, és meg tudod kérdezni, melyik üzletekben forgalmazzák.
2010. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, igen - tegnap pont írtam is már nekik. Sajnos a válasz, hogy itthon nem volt rá kereslet, így nem forgalmazzák. :(((
2010. szept. 28. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!