Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki nem tdujda a a gyereke...

Aki nem tdujda a a gyereke apjának a nevét akkor mit ír bármilyen papírra?

Figyelt kérdés
Ezen gondolkoztam pl.valaki egyéjszakásból lesz terhes és úgy dönt megtartja, de még abban se biztos, hogy ki lehet a gyereke apja. Ilyenkor mi van?
2022. aug. 20. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Semmi

Az anyuka nevét kapja a gyerek

Apukáról meg max annyit mond a védőnőnek pl hogy nem tartja vele a kapcsolatot , nem szerette volna a babát

Vagy megszakadt a kapcsolat

Stb stb

2022. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az anya nevét kapja, vagy fiktív nevet írnak be
2022. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Amit írnak és nincs megnevezve apa, onnantól csak te kellesz mindenhez.
2022. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Fiktív nevet szoktak írni
2022. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha full idegennel szexelt, akkor majd be fognak írni egy fiktív nevet.

Ha viszont általa ismert férfiakkal volt együtt, csak nek tudja, kitől esett teherbe, akkor van esély kideríteni, már persze ha szeretné: hivatalból be fogják rendelni a megnevezett jelölteket DNS vizsgálatra.

A szomszéd faluban ez történt. Legalább 6 apajelöltnek meg kellett jelennie. Volt köztük apa-fia páros is, a legtöbbjük pedig nős ember ember volt. Lett is pár válás az ügy után, de meglett végül az apa személye is (az apa-fia páros fiú tagja). 😁

2022. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Anya nevét kapja a gyerek. Apa neve ki van húzva. (Tudom, mert sok születési anyakönyvi kivonat megy át a kezem alatt)
2022. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Anya nevét kapja. Legalábbis egyik ismerősöm is azt adta.
2022. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: ez kész szappanopera. Ha tényleg igaz a történet, akkor igen jó. 😅 Mozgalmas lehetett az az időszak a faluban. 🤣
2022. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Maya Gold
2022. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 Én is láttam ilyen sztorit. 5 apajelölt volt, ráadásul a lány csak a nyolcadik hónapban vette észre, hogy terhes. Off: Végigbulizta a terhességet, és sérült gyerek született. Műteni kellett a kislány lábát, nem jártak a gipszcserékre, és elfertőződött a műtéti seb. Azonnal befektették a kislànyt antibiotikum kúrára. (Mi ekkor találkoztunk. Az én gyerekem műtét után lábadozott) Az anyuka 1 éjszakát maradt a gyerekkel, utána behívta az apai nagymamát és ő maradt vele. Az öreglány meg szólt a kórházban, hogy be kellene vonni a gyermekvédelmet, mert el van hanyagolva a kislány. Egyszercsak megjelent egy orvos, aki elkezdte faggatni a nagymamát, hogy hogy néz ki a gyerek otthoni táplálása, mert a vérvétel alapján kb.mindenből hiánybetegsége van. Ez volt az a pont, ahol nem bírtam tovább hallgatni a sztorit és kimentem a kórteremből.
2022. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!