Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Általában mennyit kérnek a...

Általában mennyit kérnek a bébiszitterek egy óráért?

Figyelt kérdés

2022. aug. 24. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Eléggé változó. Függ attól is, hogy az ország melyik területéről van szó, mennyit kell vigyázni a gyerekre,mit kell vele csinálni. Pl. más lesz az ára egy kisiskolás korú keleti országrészben élő gyerek 2 órás vigyázása, amíg a szülők hazaérnek lecke írással, max étkeztetéssel, mint egy budapesti csecsemő 8 órás teljeskörű ellátása pelenkázással, altatással, etetéssel és minden egyébbel, amíg az anya dolgozik.
2022. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Első és eddig egyetlen válaszoló vagyok


Aki lehúzta a válaszomat, az legyen már kedves ezt meg is indokolni.

2022. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Képzettségtől, helyszíntől, feladatoktóp, gyerkőctől függöen úgy 1500-3000között
2022. aug. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
bp 2700/óra
2022. aug. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Én jelenleg 2000-2500 Ft között vállalom. Ez nálam függ attól, hogy mennyit kell utaznom, hány órás intervallumban kell szittelni és hány gyerek van.
2022. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem én huztalak le 2-es. Azért mert semmilyen szinten nem válaszoltál a kérdésre, pedig én is azért kattintottam ide mert kíváncsi vagyok az oradijra. De nem erre az okoskodásra, hogy az milyen sok dologtól függ. Bocs, de szerintem ezt mindenki tudja. Jobb lett volna ha odairod, hogy a fiamra oránként 2700-ért vigyáz a gizike. Vagy ha már nem tudsz válaszolni, mint pl. én sem, akkor nem válaszolsz. Egyébként annak ellenére, hogy nem válaszoltál már 74%-on vagy.
2022. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

6-os


A kérdező nem írt le semmilyen konkrétat, így a kérdés nem értelmezhető, tehát a válaszommal semmi baj nincsen. Ez olyan kérdés kb mintha azt kérdezné, hogy mennyibe kerül általában egy autó. Túl általános kérdés és lehetetlen érdemben válaszolni úgy, hogy az a kérdező hasznára váljon.



Tudod, nem mindegy, hogy a kérdező szempontjából milyen a reális összeg. Írhatom én, hogy kétezret kér tőlem a szitter óránként, de lehet, hogy az ő igényeihez mérve az édes kevés lenne. De írhatom azt is, hogy ötezer az órabére, de a kérdezőnek viszont negyedannyi igénye nincsen, mint amit én várok el a bébiszittertől. Szóval nem mindegy, hogy mihez keresi. A válaszom hasznos, mert több infó kell ahhoz, hogy érdemben a kérdésre választ lehessen adni.

2022. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
7-es kértél egy indoklást, én pedig megindokoltam neked. Mondjuk jobb lett volna ha nem teszem, mert a nulla százalékon csak felidegesítem magam (nem nagyon). Ugyanazt írtad le most is, mint az első kommentben és számomra ugyanolyan haszontalan, ennyi. Ha valaki megkérdezi mennyi egy autó, megmondom neki én mennyiért vettem az enyémet. Esetleg ha egy 3 éves kérdezi akkor kezdem el nyomni ezt a maszlagot, hogy van drága autó, meg olcsó autó. Az más kérdés, hogy ez az én véleményem, más emberé lehet teljesen más. De a pontozásnál arra szavaz az ember, hogy számára mennyire hasznos a válasz.
2022. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Érden, 2,5 évesre 2500/órért vállalja a bölcsis nevelője.
2022. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezert én inkabb takarítónőt hivtam, mert olcsóbb, es legalább tiszta a ház.

Hajdu Biharban 2000ft /ora

2022. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!