Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit fizetnétek egy "pótnag...

Mennyit fizetnétek egy "pótnagyinak"?

Figyelt kérdés

4 éves lányom most kezdi az ovit, már bölcsis 1.5 éve, havi 1* tuti volt taknyos eddig. Óvodában sem számítok jobbra amúgy, biztosan ott is beteg lesz. Az elmúlt 1.5 évben "könnyített" munkát végeztem a munkahelyen, úgy egyeztünk meg hogy amíg bölcsis a gyerek addig hagy legyek többet otthon meg home officeban, tudjak koránbmenni délután haza stb így meg tudtam mindig mindent oldani, viszont most már mondták hogy akkor szeptembertől kicsit rázódjak bele a komolyabb dolgokba újra, tehát ez azzal jár hogy nehezebb lesz home officeban lenni vagy csak úgy otthon maradni akármikor, így félek kicsit a betegségektől..hogy oldom meg

Mondjuk egy jobb esetben átlag egy hetes betegségből ha elmegyek 2 nap home office+1 nap szabira még mindig marad 2 nap legalább amit meg kell oldani..ezen agyalok már előre.

Az utcákban lakik egy idősebb hölgy aki nyugdíjas (60 éves) nagyon jó a kapcsolatunk, ő multkor pont mondta hogy gondolkodik hogy jó lenne a nyugdíj mellé neki egy kis kiegészítés, keres valamit majd lehet, erről jutott eszembe hogy esetleg megkérdezem nem e vállalná a gyerekvigyázást, szereti nagyon a gyerekeket párszor már pár órát vigyázott is a miénkre is (nyilván nem komolyabb betegségnél gondolom csak ha a szokásos kb csak az orra folyik más baja nincs)

Nyilván egész napokra (8 óra) nem várom el ingyen de őt ismerve árat biztos nem fog ő mondani. Szerintetek mit reális mondjuk felajánlani?


2022. aug. 26. 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ha jó a kapcsolatotok, ezt így mondd el neki is. Vagy ajánlj fel olyasmit, ami nem direkt pénz. Pl intézel neki pár nagybevásárlást a hónapban. Az azért komoly összeg tud lenni.
2022. aug. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez azért necces mert ugye többnyire stand by-on van, de ha meg kell ott kell lennie.

Szóval annyit kell neki fizetni hogy megérje neki nem mást keresni.

Én mondjuk úgy 50e ft körül gondolnám havonta és akkor ő nem megy el dolgozni, de vigyáz a gyerekre ha beteg vagy neked ügyed van

2022. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondjuk mondta hogy nincs kedve menni, mindig csak mondja de sose megy..
2022. aug. 26. 08:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megjön a villanyszámla, mindjárt megy...
2022. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen épp erre fel mondta megint most hogy mennie kéne valami kis plusz pénzért de nincs kedve amúgy menni már.
2022. aug. 26. 08:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Most magadat győzködöd vagy mi?

Jó, elmondta hogy noncs kedve már dolgozni de kellene plusz pénz.

Ha nem futja a számlákra, kedv nélkül is elmegy... Inkább kedve ne legyen mint áram, nem?

2022. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
2000-2500/per óra minimum.
2022. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem győzködöm magam, ha akar nyilván menjen el dolgozni, miattam ne maradjon otthom

Csak egy ötlet volt.

2022. aug. 26. 10:10
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk én nyugdíjasként inkább vigyáznék néha egy gyerekre otthon mint hogy árut töltsek fel a Lidlben. Ha csak 1000 ft/órát is adsz neki, lehet akár havi 30-40 ezer ft. Bár nem tudom mennyire akar főállásban menni. Amúgy nem számolnék 2-3 ezer óradíjakkal, mert gondolom nem egy bejelentett, hivatalos viszonnyal vállalná, 3000 ft-ot óránként kb egy hivatalos babysitter kér. Hozzánk egy fiatal lány jár, oviban dadus, hétvégén vállal gyerekfelügyeletet, 1000 ft/óra fizetünk neki.
2022. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Védőnőnek tanuló egyetemista lány 2000 Ft óránként
2022. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!