Mitől lehet Ez?

Figyelt kérdés
A szülés után vagyok 7 héttel minden rendben volt.most korul belül egy hete másfél kezdődtek a problemak izzadás fejfájás ájulás érzet amitől nagyon megijedtem azóta sokszor jön -ram a.melegseg tart naponta többször kell lezuhanyoznom. Fáj a mellém ha mindez el mulik elkezd fájni az egész fogsorom fejem torkom. Aztán van amikor ilyen nagyon ideges vagyok aztán elmúlik minden de utána felek h mikor lessz megint valami bajom. Minden fele hülye gondolataim vannak .H jaj ha beteg vagyok vagy mi van akkor ha ilyen szülés utanni pszichozisom van mi lessz a gyerekkel. Holnap fogok a biztonság kedvéért beszelni egy pszihologusaal csak addig is szeretném kérdezni, hogy mitől lehet Ez? Vagy akinek volt valami pszichikai betegsége az tudatában volt ?Vagy csak egyszerűen ki merültek az idegeim .A gyerekkel minden rendben jó baba ,nyugodt jókat alszunk.a párommal már gyakoribb a konfliktus.amit meg tudni kell most voltam nogyogyasznal kontrollban és azt mondta h jön egy kis ver de ez még mindig a szules utanni tisztulás nem a rendes menstruáció
2022. aug. 28. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvossal konzultálj, ne csak pszichológussal. Szülés után durván meg tud bizonyos esetekben borulni a hormon háztartás és tud érdekes dolgokat ezután produkálni. Mindenképp beszélj orvossal, csináljanak vérvizsgálatot, és mellette beszélj a pszichológussal is, mert lehet kialakulóban lévő szülés utáni depresszió is.
2022. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is volt. Ki is feküdtem naponta többször a szőnyegen. Mindenki be akarta magyarázni, hogy szülés utáni depresszió.


Én durván lesápadtam,durva pánik szerű tüneteim voltak.


Utána meg kiderült, hogy az enyhe szívritmuszavarom erősödött fel.

2022. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is voltak hasonló tünetek. Heves szívdobogás, szorított a torkom, izzadtam, zsibbadt a nyakam, vállam, karom, az állkapcsom és a fogsorom is néha. Olyankor mindig mértem gyorsan vérnyomást a megnyugtatás kedvéért (általában nagyon alacsony volt) meg ittam pár korty vizet, ugráltam egy kicsit. Szedtem multivitamint meg a terhesség után megmaradt vastablettát is elkezdtem újra szedni. Sajnos az egyedülléttől és attól, hogy történni fog velem valami elkezdtem szorongani de szerencsére idővel jelentősen enyhült. Én sokat jártam sétálni a lányommal.
2022. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, voltál orvosnál? Mit mondott? Most hogyan érzed magad?
2022. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnal segitseget nem kaptam.leraztak .ugyanugy faj a fejem szorongok mintha egyszer egyszer nem.is.en lennek

Szornyu érzés

2022. szept. 4. 10:37
 6/6 A kérdező kommentje:
A menstruációm még nem jott meg,de nő hüvelyi váladék jon par napja,hidegrázás ez lehet fertozestol .Szomorú hogy nem csináltak semmit.
2022. szept. 4. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!