Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én gondolom rosszul, hogy...

Én gondolom rosszul, hogy verés járna annak a 9 és annak a 7 éves gyereknek, aki megver egy 2 és fél éves gyereket?

Figyelt kérdés

Most leszögezem, hogy nem érdekel, hogy ki mit lát otthon, mert én is láttam jó sok mindent otthon a négy fal között, mégse lettem pszichopata és nem bántottam másokat. És nem igazán hiszek abban, hogy a szülő a hibás csak ebben, nem minden gyereket lehet liberálisan nevelni, meg dumcsizással jobb belátásra téríteni.


Megverte a kislányomat a két unokatesója, amikor a nagyanyjuknál voltak. Anyósom többször rájuk szólt, a kislányomat ki is vitte a konyhába játszani, utána meg a két gyerek kockával kezdte dobálni. Ellökték, a karjánál, lábánál húzták, dobálták, többször ráütöttek. Legszívesebben úgy megverném őket, hogy maguk alá csinálnának, lelki szemeimmel el is képzeltem, de ott előttük is magukból kikelve elmondtam. Sógornőm felhívott, hogy el lesz beszélgetve vele. Hát sokat fog vele érni, biztos nem fog több ilyet csinálni mással se.

Mindenki szerint túlreagálom.


2022. szept. 11. 11:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
30%
Nem gondolod jól.
2022. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon jó lehet a családi légkör, ha ilyen megtörténhet...Az aggresszió csak aggressziót szül, itt az élő bizonyíték erre. De ez rád is vonatkozik, értem, hogy fel vagy dúlva, és jogos is amit érzel, de a te aggressziód is csak feszültséget szül, ha görcsösen ragaszkodsz a büntetéshez.


Én biztos nem vinném többet a gyerekemet a másik kettő közelébe. De a nagymamával és a másik anyával is elbeszélgetnék a történtekről. Oka van annak, hogy ezt tették.

2022. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
79%

Nem reagalod túl, én hasonlóqn dühös lennék, de ha megvered őket, még fel is jelenthetnek sajnos.

Ne vidd oda a lanyodat úgy többet, hogy csak a mama van a 3 gyerekre. Mas megoldást nem tudok mondani. És de, a szülő a hibás, a sógornőd most se tudott mást mondani, csak hogy majd elbeszélget vele. Hat gondolhatod, mennyit fog érni, ha most olyanok a gyerekek, hogy csapatban támadnak 2 evesre.

2022. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
58%
Ha egy 7 éves gyereket megversz azért börtön jár.
2022. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
57%
Nem gondolod jól. Sosem jár gyereknek verés.
2022. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
66%

Kijárna szerintem. Egy két éves sehol nincs egy 7, pláne nem egy 9 évessel szemben. Meg se tudja magát védeni, vissza se tud ütni. 4-5 pofon kijárna nekik, pláne hogyha fiúk. De nyilván nem szabad, mert jaj, a gyerekek kis tündi-bündi lelkét megnyomorítod, a két évesnek meg úgyse számít, ha megverik.


4-es: szerinted hány embert zárnak emiatt börtönbe?

2022. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
66%
5-ös: egy 2 éves gyereket lelkileg és fizikailag bántalmaztak, miért ne járna verés? Láttál már 2 éves gyereket? Erőszak erőszakot szül, beszélgetés meg mit? A három gyerek nagyanyja rájuk szólt, ki is vette a kisgyereket abból a társaságból, amit nem értek, pont a két nagyot kellett volna sarokba állítani. És akkor erre az volt a két gyereknek a válasza, hogy elkezdték dobálni kockával a konyhában ülő gyereket? És ha kidobják a szemét? Akkor is ezt írnátok? Ha az én gyerekem venne részt ilyesmiben, egy nagy büdös pofonnal indítanék.
2022. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
79%

Pedig én biztosan megpofoztam volna őket ott a helyszínen.

Demonstrálva azt h kb ez ugyan az mint mikor ők nekiestek egy 2 évesnek.

Közöltem volna h a lányom pont ezt élte át! Tehetetlen, kiszolgáltatott volt. És most én is azt csinálhatok velük amit csak akarok, mert úgy se tehetnek semmit!


Sőt ha az én gyerekem lett volna a 2 tettes, azon túl h sógornőm így reagál, még otthon is kaptak volna. Egyáltalán nem hibáztatnám ezért az kislány anyját

2022. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
26%
Na és ha megvered őket, akkor a te gyerekednek nem fog fájni, amit ő kapott? Gondolod ez a kettő tanul belőle valamit, azon kívül, hogy a verésre verés a valasz? Amúgy a nagymama miért hagyta, hogy verjék meg dobálják a kicsit?
2022. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
95%

2 idióta kölyök lehet, a szüleiknek járna inkább a verés, hogy két ilyen agresszív hülyegyereket neveltek.

Én megértelek, hogy legszívesebben mit tennél, de csak magadnak ártanál vele. Többet ne engedd a lányod közelébe a két idiótát.

2022. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!