Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesten milyen bababoltot...

Budapesten milyen bababoltot ajánlanátok, ami olcsóbb, mint a Brendon?

Figyelt kérdés
Itt nálunk az van, ami nagy áruház, kisebb butikok vannak még, de most Pesten járunk, megnéznénk a választékot. Főleg kiegészítőket vennénk: babafészek, szoptatód párna, textilpelenka, takaró, fürdőlepedő stb.
2022. szept. 15. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mini-Manó Babacentrum
2022. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy csomó ezek közül kapható pl c&a-ban.
2022. szept. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden ilyennel akkor jársz jobban, ha online rendeled, akkor tudsz árakat összehasonlítani és a legkedvezőbben megvenni.

Persze ettől még nézelődni lehet, meg nyilván van, amit élőben meg szeretnél nézni, de ez esetben is fel lehet írni, lefotózni mi az ami bejön, aztán megrendelni, mert neten gyakorta még szállítási költséggel együtt is sokkal olcsóbb opciót találni (lévén online áruházat fenntartani még mindig kisebb költség), sokkal nagyobb területet le tudsz fedni netes kereséssel, mint személyesen.

2022. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket webshopban olcsóbban megkapod. De esetleg a babaszafarit érdemes lehet megnézni
2022. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon az elven vagyok, hogy nézelődjél, de inkább online rendeld meg. Én mondjuk inkább használt dolgok híve vagyok leginkább azért, mert a legtöbb dolgot úgysem használjuk évekig. Emellett pedig ezzel a környezetet is kicsit védem, de érthető az is, ha valaki újat vesz mindenből. Főleg az első gyereknél szokás ez.
2022. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanács: Tetrapelusból millió fajtát kipróbálatam. Két helyen lévő volt, ami ár-érték arányban tetszett: ikea, lidl
2022. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Babakocsit meg minden mást használtan vettünk, de az ilyen textil dolgokat szeretném újonnan, de lehet csak szétnézünk akkor és megrendeljük, ami kell
2022. szept. 15. 15:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Marketplacen is nézz körül , sok ruha csomag is van, és sok olyan ami alig vagy egyszer sem használt mert atnotte a kicsi :)
2022. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Babafészek, szoptatós párna: marketplace


Textil pelenka: pepco


Takaró, fürdőlepedő: sinsay


Szerintem ezek a legolcsóbbak. Mondjuk én takarót nem babának valót vettem, mert hálózsákot tervezek. Ikeaban ilyen kötött pokrócot fogok a babakocsiba használni, mert azt utána lehet bármire is, illetve törcsit is sima felnőttet fogunk a kezdetektől.

2022. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!