Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet valami baja...

Szerintetek lehet valami baja egy gyereknek, ha nem eszik reggel és sokszor este se rendes ételt, csak ilyen "tápszert"?

Figyelt kérdés

10 éves kislány. Anyukának egész életében súly problémái voltak és a terhessége alatt meg tényleg nagyon elhízott. Elkezdett egy ilyen shake-es kúrát, hogy reggel-este issza ezt a "tápszert" és ebédre van rendes étel. Biztos nem valami kamus cucc, mert kb egy év alatt 40 kilót ledobott. Tényleg le a kalappal előtte. Mellette a férje is elkezdte, nála is szépen eltűnt a pocak.

Beszélgettem az anyukával erről, mert őszintén és is küzdök a kilókkal, eléggé eredménytelenül. Akkor mondta, hogy a kislányuk is ezt issza reggel és hétköznaponként legtöbbször este is, mert csak hétvégén főznek és ez sokkal egészségesebb, mint egy szendvics vagy műzli. Én elhiszem, hogy ez jó, meg benne vannak a szükséges tápanyagok, de azért egy gyereknek szerintem kellene a változatosabb étrend. Ott én nem akartam ezen vele összeveszni, meg nem szoktam én mások dolgába beleszólni, de ez azért tényleg furcsa.



2022. szept. 19. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Ezek a készítmênyek nem gyereknek vannak, hanem olyan felnőtteknek akiknek súlyproblémài vannak. Amúgy legjobb tudomásom szerint 1 !kisétkezés! kivàltásàra valók ezek, nem normalis hogy 2 étkezés helyett issza valaki, plane egy gyerek. Anyuka gondolom lusta főzni, aztán ezt adja neki. Nagyon nem kéne. Nem egészségesebb, mint egy normàlis szendvics. Műzliből se csak a cukorrsokkosat lehet kapni.
2022. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21%

Azért te is jópofa vagy. Nem vállalod szemtől szembe a véleményed, mert te nem akarsz beleszólni, de a háta mögött azért kitárgyalod.

Amúgy passz, nekem nem jutna eszembe, hogy az én diétás lötyimet adjam a gyereknek is. De ha téged ennyire érdekel, tedd fel az anyukának a kérdéseidet.

2022. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!