Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lilien névről mit gondoltok?

Lilien névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
ha mondanátok valami szépen csengő hosszabb neveket megköszönném. Ami eddig szóba jött még Anna Hanna Szofia

2022. szept. 28. 12:26
A kérdező szavazást indított:
Lilien
Liliána
Eliza
Hanna
Szofia
Anna
Natália
40 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmegy, kicsit túl idegenes csengésű nekem. A Liliána változata jobban tetszik, kicsit magyarítottabbnak érzem.

A listáról még a Natália is jó, és nem tucatnév.

Az Anna, Hanna, Szofia hármasról: mostanában rengetegen adják őket. Ha ez nem zavar, akkor rendben vannak, bár nekem az utolsó a Szófia változatban szebb.


Hogy kinek melyik név szépen csengő, az egyéni, írok egy pár hosszabb nevet, ami éppen eszembe jut. Evelin, Emília, Roxána, Olivia, Ottília, Melinda, Zsuzsanna, Izabella, Brigitta, Fruzsina, Lukrécia, Franciska, Violetta, Hajnalka, Daniella, Teodóra

2022. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Szóval őt is úgy fogják hívni, mint másik 12 kislányt az utcában 😆
2022. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tucat, főleg a Lilien. Natália nem olyan gyakori mint a többi. Lilien helyett inkább Lilla...
2022. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Számomra az összes Lili-féle borzalmas
2022. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem rossz, de borzalmasan tömegnév.


Liliána formában nőiesebb, legalábbis egy 30-35 éves nőnek jobban áll a Liliána, mint a Lilien.


Anna,Hanna kb.10 éve az nébadási listák 1. és 2.helyén váltják egymást és ahhoz képest nem olyan szép nevek, nem értem mi ez a felhajtás körülöttük. Az Anna ráadásul öreges is, mindegy hány gyerek kapja, hangzásra öreges. A Hanna meg olyan semmilyen, személytelen.


Szofia/Szófia, jó.


Natália jó és nem is olyan gyakori mint a fentebbi.


Hosszabb nevek:

Rebeka,

Emlília,

Karina

, Norina,

Vivien (hasonlít a Lilienhez de ma már nem olyan gyakori),

Amina,

Lizett,

Szonja,

Abigél

Csenge

Diána

Evolett

Galina

2022. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ( már nagylány 11 éves) is Lilien. A mai napig megdícsérik mindenhol hogy milyen szép, különleges neve van. Nekünk a környezetünkben nincs még egy Lilien, úgyhogy nem mondanám tucatnévnek..🤷🏻‍♀️ Ő is nagyon szereti a nevét, szerinte is szép név.
2022. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elsőszülött lányom szintén Lilien 7,5 éves, és az egyetlen a környéken.
2022. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Lilien és a Liliána tetszik legjobban ezek közül. Talán a Liliána kicsit jobban.
2022. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Liliána és a Lilien tetszik.
2022. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem kicsit idegen hangzású, és kicsit nehézkes kimondani, szétfeszül a szám a szám közben. Liaként becézve jó, Lili számomra túl kislányo, amúgy Liliána, Lilianna, Liana jobban tetszik.
2022. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!