Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az alábbi fiúnevek közül...

Az alábbi fiúnevek közül melyik a legkevésbé rossz, a leginkább vállalható? (2. rész)

Figyelt kérdés
Mindegyik hivatalosan adható Magyarországon.

2022. okt. 1. 08:49
A kérdező szavazást indított:
Móka
Naftali
Özséb
Gópál
Ompoly
Kövecs
Erdő
Csikó
Áldás
Bajnok
43 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Özséb és Bajnok.

De én ezeket se adnám semmi szín alatt. Csak mondjuk ezeken a neveken várható legkevésbé kuncogás, ha valahol bemutatkozik.

2022. okt. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok dönteni


A Bajnok és az Özséb is teljesen vállalható szerintem, bár nem tetszik, nem is adnám, talán az Özséb picit jobb

2022. okt. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Egyik sem vállalható.
2022. okt. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Bajnok
2022. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

Az Özséb szerintem női név. A második meg naftaliN :)

Az Erdő név amúgy jó, ha Fekete, Zöld, Sűrű, Fenyő, vagy valami hasonló a vezetéknév, akkor különösen.

2022. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Az Özséb a görög Eusebius névből származik, jelentése;; istenfélő. Női párja az Euzébia.
2022. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Az Özséb szerintem is nőiesen hangzik, hiába nem az.

Mindegyik borzasztó 🫤

2022. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Hú 5ös, ahhoz nagyon tanulatlannak kell lenni, hogy az Özséb nevet ne ismerd, mint férfi név.


A felsoroltak közül egyiket sem adnám, mert nekem nem tetszenek, de nem tartom gáznak, ha valaki ezeket adja. Az a fontos, hogy a szülőknek tetszen. 18 évesen meg lehet nevet változtatni, ha esetleg a gyereknek nem tetszik. Elárulom, kb 10 perces ügyintézés az anyakönyvi hivatalban, rá 2 hétre jön a hivatalos értesítés.

2022. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hegedűs Csaba birkózó olimpiai bajnok egyik lányát Olimpiának nevezte el, a fiát pedig fantáziátlanul szintén Csabának, pedig lehetett volna Bajnok...
2022. okt. 1. 13:02
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
8 ez nem igaz. Lehet nem hallottál arról a jótékonykodásairól híres öreg néniről, akit boldog Özsébnek hívtak.
2022. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!