Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ferjem szoke, kek szem, en...

Ferjem szoke, kek szem, en barna szem, barna haj, mennyi az esely hogy a ferjemre fog hasonlitani a baba ha a csaladban masnal is lett kek szemu gyereke?

Figyelt kérdés

Kiskoromban en is szoke voltam, idovel besotetedett a hajam

Szemem barna

Ferjem nagyon szoke, es nagyon eros kek a szeme

Tesoim is szinte mind szoke hajuak voltak, egyik battyamnak a felesege is szoke, kek szem a gyerek a nore hasonlit, nem batyam genjeit orokolte.

Viszont a masik battyam felesege barna haju, barna szemu a battyam is, es a gyerekuk is ezt orokolte

Ha battyamnak szoke lett es kek szemu, mert a felesege is olyan akkor nekunk is van ra esely, igaz?

Azt mondjak a barna genek erosebbek, de ezek szerint nalunk nem annyira, mert a kek szem lenyomta a barnat


Tudom, hulyeseg..de en szoke haju kek szemu babat akarok, mint a ferjem. Tapasztalatokra lennek kivancsi, hogy a kek mennyire nyomja le a barnat

Igazabol remenykedek amiatt, mert battyam gyereke is szoke lett es kek szemu a no miatt, akkor is ha battyam barna haju es barna szemu


2022. okt. 2. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%

Azt jobb ha tudod hogy minden baba kék szemmel születik, nézz utána!

Ja és van esélyetek!

2022. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van eselyunk, de itt tapasztalatokra lennek kivancsi. Kinek hogy volt
2022. okt. 2. 22:23
 3/20 anonim válasza:
93%
Esélye a barnának több van, de ha nálatok ilyen erős a kék, akkor reménykedhetsz. A babád mindenképpen szép lesz, akár kék akár barna, akár szőke akár másmilyen.
2022. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3. Koszonom!
2022. okt. 2. 22:36
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen felállású szülőkkel a nővéremnek és nekem is zöld szemünk lett, az öcsémnek barna. Apukám egész családja gyönyörű kékszemű, 4-en vannak testvérek, de csak egyik helyen lett a két gyerek kék szemű, ott apuka is az volt.
2022. okt. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Férj szőke hajú, zöld szemű, én barna hajú és szemű. A lányunk is és a fiunk is szőke hajú, barna szemű lett.
2022. okt. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanaz a felosztás mint nálatok. Lányom kék szemű, szőke hajú lett, fiam barna szemű, barna hajú, bár most mintha kicsit világosodna neki a haja.
2022. okt. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
A legfontosabbakat kihagytad a felsorolásból: a gyerek nagyszülei milyen hajú/szeműek? A nagyszülők tulajdonságaiból lehet a legjobban kiszűrni ezt, bár még mindig van esély arra hogy egy rejtett gént örököl a déd illetve az üknagyszüleitől.
2022. okt. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

"de en szoke haju kek szemu babat akarok, "


Ez az akarok egy kicsit erős. Jobban szeretnél esetleg? Ez elfogadható.

De ha az "akaroknak" az az ellentéte, hogy ha másmilyen lesz, akkor nem akarom, nem szeretem, nem kell...

Akkor várj még a gyerekvállalással légyszi! Úgy örökre.

Az hogy a családban hogy alakult, irreleváns. Ők nem a férjeddel vállaltak gyereket.

2022. okt. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
Nekem vörös lett ezzel a felállállással az egyik gyerek és nagyon világos, szinte arany szeme.
2022. okt. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!