Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez lehetett kèsei peteèrès?

Ez lehetett kèsei peteèrès?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Igazàból nem tudom, hogy most ez igy volt e vagy csak a testem szórakozik.

28 napos ciklusaim vannak, kb 3-4 napos menzesszel. Szeptemberben 9.-èn lettem beteg, ès a 11.nap körül màr èreztem a szokàsos ovulàciós fàjdalmat. Közben nèztem ovus tesztet is bàr az nem volt egyèrtelmű, mert a halovàny ès az erős közt volt valahol. Mindegy erre nem hagyatkoztam,azèrt elötte is meg onnantól is 2 naponta vagy ahogy jólesett volt összebújâs. Aztàn furcsa mód a 20.napon is èreztem nem kicsi szintèn ovulàciós fàjdalmat. Hàrom napja pedig ilyen èppcsak rozsaszin nyàk maradt a wc papiron. Azóta semmi. Egyèbkènt ha megjön is akkor egyből,nem maszatolgatok előtte meg semmi. Gondolkodtam a teszt nèzèsben de nem vagyok hive annak hogy azelőtt nèzni, hogy nem jön meg. Lehetett kèsöbb a peteèrès esetleg hogy nem sikerült a fèlidei? Nem szokott ilyen kètszer fàjós hónapom lenni úgyhogy ezèrt furcsàllottam.

Ja ès megelőzve a "tested nem robot, meg majd ha nem jön meg úgyis megtudod " kommenteket, kösz, tisztàba vagyok ezzel is, csak kivàncsi vagyok volt e valaki igy.



2022. okt. 5. 15:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!