Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet adnátok inkább?

Melyik nevet adnátok inkább?

Figyelt kérdés

Krisztina vagy Liza?

Minkettő nagyon tetszik de nehéz dönteni. Egyiknél se látok negatívumot, de hátha valakinek eszébe jut valami ami miatt inkább a másik lenne jobb. Elsőnek a Lizára jutott a választás, de később kedvenc lett a Krisztina is bár ez kicsit hosszabb de nem annyira gond. Viszont a Liza régóta kedvenc név, felnőttként is elmenne mindkettő nem? Valahol láttam, hogy a Liza azért nem tetszik, mert önállósult név lett becenévből, de szerintem ez annyira nem hátrány meg én különálló névnek is látom a Lizát. Mit gondoltok?



2022. okt. 16. 17:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10-Nem baj :) nem zavar hogy tucat, nem másoknak kell hogy tetszen úgy se csak érdekelt ki melyiket adná
2022. okt. 16. 18:44
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
Krisztina ezerszer szebb. Én inkább lennék Krisztina mint Liza, az olyan semmilyen, 0 karaktere van.
2022. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én Krisztina vagyok. Szeretem a nevem, így erre szavazok. :)
2022. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Krisztina.
2022. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Krisztina sokkal jobban tetszik, becézni is jól lehet, többféleképpen. Liza nem tetszik, na meg nagy divatnév is lett.
2022. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
Krisztina, előkelő, nőies, időtlen név. Liza nem tetszik.
2022. okt. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Krisztina, nekem a Liza túl gyerekes és nagyon felkapott is lett.
2022. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Liza jobban tetszik, viszont a Krisztina biztosan ritkább, nem lesz ilyen nevű barátnője/ovis társa egyhamar :)
2022. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Liza sokkal különlegesebb és szebb is,de hozzá hasonló még az Elíz/Eliza,ezek nekem szintén tetszenek.Ha pedig tényleg nem tudjátok eldönteni,írd rá két külön lapra a neveket,egy sapkából pedig húzd ki.
2022. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Liza
2022. okt. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!