Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a női...

Mit gondoltok ezekről a női nevekről?

Figyelt kérdés

Melyek tetszenek illetve melyek nem? Vélemények, gondolatok róluk? Írhattok mindegyikről is véleményt. Illetve ha csak 1-et lehetne ezek közül választani, melyik lenne az az egy? nagy kedvenc? :) -egyik se tetszik- nem jó válasz, inkább ne válaszolj ha tényleg egyik se tetszik.


Emmaléna, Emmaróza, Emma, Etelka, Eliza, Eszter, Bernadett, Hanna, Anna, Lizabella, Lizanna, Marcella, Dorina, Petra, Henrietta, Helen, Helena, Heléna, Gizella, Johanna, Kira, Kiara, Luca, Mályva, Málna, Margó, Mirtill, Miléna, Sára, Sarolta, Nárcisz, Róza, Rózsa, Karolina, Kornélia

Kamilla, Krisztina, Lenke, Lili, Liliána, Lilián, Hedvig



2022. okt. 17. 01:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Eszter, Anna, Petra, Heléna, Johanna, Kamilla, Liliána, Hedvig tetszik. Talán a Johannát választanám a mi vezetéknevünköz.
2022. okt. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Ennyi névről senki sem fog véleményt írni!

Nekem ami tetszik Emma, Eliza, Hanna, Anna, Petra, Johanna, Luca, Sára, de ezek manapság gyakori nevek. Ha illene a vezetéknévhez a Mirtillt adnám, régóta tetszik, nincs is ilyen nevű ismerősöm.

2022. okt. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ezek tetszenek: Eliza, Hanna, Helena/Heléna, Kira, Kiara, esetleg Liliána - de amelyik nagyon gyakori (Hanna) azt semmiképp sem adnám, mert én is egy gyakori névvel nőttem fel és ezt nagyon utáltam.
2022. okt. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Mind normális név, max tucat.

Kivéve

Ami összetett, szerintem az borzasztó emmaroza és társai.


Ez olyan mintha 2 név tetszene és nem tudnál dönteni

2022. okt. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Emma, Eliza, Heléna, Johanna, Luca, Sára, Kornélia tetszik. A többi sem rossz egyébként, kivéve az összetett nevek. Azok szerintem is szörnyűek, bocsi.
2022. okt. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Sarolta/Sára

2. Bernadett

3. Karolina/Kornélia

4. Kira/Kiara

2022. okt. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Sarolta Karolina, Krisztina - nekem ezek vállalhatóak a listádból
2022. okt. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tetszenek: Eszter, Petra, Johanna, Sára, Kamilla, Krisztina (Anna és Hanna is, de azok a gyakoriságuk miatt kiesnének). A Sárát vagy a Kamillát adnám.
2022. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezek tetszenek a felsorolt nevekből

Dorina

Sára

Krisztina

Luca


Szerintem nem túl gyakori,(legalábbis felénk) de nem is "felkapom a fejem" ritka

Én Dorina vagyok. Szeretem a nevemet. A 80as évek végén 90es években rajtam kívül senkinek sem volt ez a neve a környékünkön (kisvárosban laktam)

2022. okt. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Lili tetszik.
2022. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!