Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Posztoljuk vagy ne posztoljuk?

Posztoljuk vagy ne posztoljuk?

Figyelt kérdés

Gyermeket várunk a férjemmel, és nem tudunk közös nevezőre jutni afelett, hogy megosszuk e közösségi média felületeken a babánk érkezését vagy sem.

Ő egyáltalán nem szeretné, én viszont szerettem volna bejelenteni egy kiscipővel a terhességet, majd ha megszületett, egy aranyos fényképet feltenni a lábacskáiról. Ezt a kettőt szerettem volna csak, hogy az összes távol élő ismerős, munkatársak, hobbi társak, külföldi barátok is értesüljenek róla.

A férjem szerint viszont nem tartozik senkire, hogy babát várunk.

Ti mit gondoltok?


2022. okt. 21. 19:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nektek kell megbeszélni. Ahogy nektek jó. Mi nem osztottuk meg. Mindketten így láttuk jónak.
2022. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
53%
Ha ebben sem tudtok megegyezni, lesznek bajok.
2022. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
65%
Nem tartozik senkire. Ahogy szoktam mondani: "Csinaltatok egy utodot? Egymilliard masik is." Nem olyan nagy dolog, mint ahogyan manapsag beallitjak. A legtobb ember pedig csak muszajbol gratulal, a szivuk melyem pomt tesznek ra, hogy a mehedben fejlodik a magzatod.
2022. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
42%
melyen pont*
2022. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg nektek kell eldönteni.
2022. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
26%

2-esnél a pont.

Jól megfontolt gyerekvállalás, ha már most nem értetek együtt.

2022. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
84%

Először is hány hetes terhes vagy?

Indok, hogy miért ne:

- Nem tartozik mindenkire, meg ez úgymond magánügy.

- Ne adj isten elvetélsz vagy valami rossz történik...


Indok, hogy miért igen:

- Mert ez egy csodálatos dolog

- Jól esik a gratuláció

- Megtudhatják a fontosabb emberek, anélkül, hogy egyesével közölnéd mindenkivel.


Szóval igazából két oldala van, elkell dönteni a dolgokat.

Férjed mivel indokolta, hogy ne oszd meg?

2022. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek azokkal, akik azt mondják: ebben neked és a férjednek kell megegyezésre jutnotok.

Ha a véleményemet kérdezed: ne posztolj. Az a sok távoli ismerős, hobbi társ, külföldi barát és a többi miért kellene hogy tudja? Beszéltek velük a hétköznapokban? Érdeklődnek, hogy mi van veletek? Ha igen, mondd el nekik privát üzenetben, de nyilvános posztot kitenni tök fölösleges, a legtöbb embert nem érdekli.

2022. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:

Így van, jól megfontoltuk a gyermekvállalást. 11 éve házasok vagyunk, 8 évig próbálkoztunk, végül lombikkal jött össze. Sok mindenben nem értünk egyet, amik tudnak vicces szituációkat eredményezni, például a a múltkor nem tudtunk megegyezni egy grillezéssel kapcsolatos kérdésben.

Bár eldöntendő kérdésként írtam ki ezt a kérdést, nem veletek szavaztatom meg hogy mi legyen, csak a véleményetek érdekelt. Úgyhogy az önjelölt jósoknak javaslom az ezotéria kategóriát.

2022. okt. 21. 19:44
 10/68 anonim ***** válasza:
38%
Tök mindegy, hogy miért írtad ki, ez semmiben nem befolyásolja azt, hogy még ebben sem juttok egyezségre.
2022. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!