Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként hogyan,mikor,mivel,...

Anyaként hogyan,mikor,mivel, tudsz kikapcsolódni ?

Figyelt kérdés

2022. nov. 10. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Gyakori kérdések,facebook ingyen csoportokban keresek dolgokat,anyukákkal együtt babakocsizunk,ingyen programokra megyek,bolgapiac.
2022. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Este a férjemmel, szexben kiadok minden feszkot, ovi időben egyetemre tanulok, előtte képzést csináltam, engem feltolt a tanulás nagyon.
2022. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem a kérdést 😂
2022. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnővel előre egyeztetett időpontban, amikor a gyerekekkel mama/apa van.

Párommal szintén amikor mindenkinek megfelel.

Egyedül könnyebben, és szerencsére engem ez nagyon feltölt, mert igénylem az egyedüllétet.

Ehhez sokszor segítség se kell, altatás után forró fürdő, aztán mécsesek, könyv, és boldog is vagyok.

2022. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában sehogy. Veszélyeztetett terhes vagyok egy kétevessel. Alig várom, hogy megszülessen a pici, menni fogunk mindenhova. Meg én egyedül. De most halálra unom magam....
2022. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én elsődleges énidőm az, amikor vezetek, reggel munkába menet 1 órát, ugyanígy délután 1 órát. Először imádok is vezetni, másodsorban pszichológiai témájú podcasteket hallgatok, az nagyon feltölt, ráadásul csomó hasznos dolgot hallok, tanulok.

Este a gyerekek fektetése után filmet nézek, a skandináv bűnügyi sorozatok a gyengéim.

Kórusba járok, pici kamarazenekarban zenélek, ezek az alkalmak is feltöltenek.

2022. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Gyakorikérdéseket olvasgatok,válaszolgatok. Zenét hallgatok,koncertre megyek (alternatív fan vagyok, Hiperkarma rajongó. Októberben voltam koncin).
2022. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Koncertekre, színgázba, barátnőzni, néha bulizni járok. Pont úgy mint gyerek előtt. Miért lenne más?
2022. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátokkal, rokonokkal…zenét hallgatok, vásárolok, olvasok…stb. Ugyanúgy mint gyerek előtt csak kevesebb a szabadidőm.
2022. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!