Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Játékbaba hány éves kislánynak...

Játékbaba hány éves kislánynak való leginkább?

Figyelt kérdés

Cipősdoboz akció keretében szeretnék játékbabát adományozni, és ugye a dobozra rá kell írni, hogy hány éves gyereknek szánod a csomagot...


Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy egy baba hány évesnek lenne jó ajándék?



2022. dec. 1. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb 3 éves kortól. Bár a lányom már másfél évesen is "babázott".
2022. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember elején volt 2 éves a lányom, ő már simán babázik, öltözteti, pelenkázza, eteti (eljátsza) leszidja, szóval 2 évest szerintem írhatsz rá.
2022. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól is, milyen baba, de én nagyjából az óvodás kort mondanám, 3-6 év.
2022. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, inkább 3 éves kortól, de például a lányom már másfél évesen kapott babát. Mondjuk akkor még nem igazán tudta mit kell kezdeni vele, ezért inkább óvodás kortól jobb, mert akkor már biztos tudják játékból etetni, ellátni stb.
2022. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Az unokám 4 éves múlt, és még mindig nem szeret babázni. Kisautózni már inkább. Egyszer vettem neki babát, az is csak hánykolódik.
2022. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyèm màr 13 hónaposan is cipelte magàval..

De 2 èves kor körül hasznàljàk rendelretèsszerüen.

Az èn gyerekeim, a fiù is nagyon szeret babàzni

2022. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1 évesen kapott a lányom babát, a hajánál fogva húzta maga után a lakásban, és ennyi. Kb. 1,5 - 2,5 éves koráig odavissza volt a babákért, nagyszépen játszott vele mindenfélét, kivêve az öltöztetést. Most 3 éves, elő szokta venni időnként, és már öltözteti is.

Én is vettem babát cipősdobozba, 3 éves kort írok rá.

2022. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is 3 évesre gondoltam :)
2022. dec. 1. 22:35
 9/9 Menőcsajszi72 ***** válasza:

attól függ, hogy milyen baba!


Ha rongybaba, akkor szerintem 2-6


Ha nem rongybaba, akkor 3-10 körül.

2022. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!