Kérdés keresés?

Figyelt kérdés

Keresek egy kérdést de nem találom, segítenétek megtalálni és belinkelni?

Sok válasz érkezett rá, vége felé sokan feltételezték, hogy kitaláció az egész, mivel a kérdező is belezavarodott a magzatok méretébe? talán ilyesmi volt. Meg hogy kommentekben üzent hogy elvetélt sajnos később szült újra azt hiszem. Azt tudom hogy van egy hasonló kérdés amit töröltek de ezt nem biztos hogy törölték. Eszter volt talán a kérdező, vagy valami hasonló? Azt hiszem valahol olvastam hogy gyertyaláng is készült a babájának. Magát a kérdést és hogy melyik kategóriában volt sehogy nem tudom felidézni. (mármint gyerekvállaláson belül) Biztosan még meg van mert emlékszem néhányan más linkeket is másoltak hasonló sztoriról meg minden. Légyszi, ha valaki emlékszik erre és ügyesebb nálam s megtalálja, linkeljen egyet, köszi.:) de durva volt olvasgtani főleg mikor mindenki kételkedni kezdett.

Már feladtam a keresést...



2022. dec. 7. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Erre nem emlékszem, viszont volt egy olyan, aki nem akarta szoptatni a babát, aztán bölcsőhalált halt a kicsi.. Később elhagyta a férje valaki másért és öngyilkos lett...


Ezt a kérdést törölték, én végig követtem az évek alatt, nagyon-nagyon sajnáltam szegényt. Én amúgy nem hinném, hogy kamu volt.


Bocsi csak a kérdésedről ő jutott eszembe, lehet azt is törölték amit te mondasz :(

2022. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Mehkerdezhetem, milyen összefüggés van a kettő között? Sokaknak nincs teje.
2022. dec. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2

nem hiszem, hogy van


Csak ez volt az anyuka kálváriája

2022. dec. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-asnak van igaza ebben az esetben.

Nem azért halt meg a kicsi mert nem akarta szoptatni. Hanem ő azt gondolta, hogy ez az átok azért, mert nem akarta és nagyon megbánta.

2022. dec. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a hasonló kérdést linkelnéd? mert így elég nehéz keresni ha azt se tudjuk kb mit kérdezett
2022. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy egyikre se emlékszem, de ezt írtam is.

Gondoltam hátha aki akkoriban olvasta, emlékszik rá és beugrik neki.

2022. dec. 8. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:
mikor volt az “akkoriban”?
2022. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!