Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El kaptam az influenzát és...

El kaptam az influenzát és van egy 7 hónapos fiam is?

Figyelt kérdés
Van valami tippetek, hogy mit csináljak? Rettegek, hogy ő is elkapja tőlem és hogy nagyon beteg lesz. A védőnônél voltam és hiába volt rajtam maszk, kesztyű ma reggelre nagyon beteg lettem. 😭 Lehet ebből baja a gyereknek? Mit adják neki, hogy túléljük ezt az időszakot? Rajta egyenlőre semmit sem vettem észre.
2022. dec. 16. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Felnott no vagy ne hisztizz mar ennyire, nem ujszulottrol van szo, ott kezdjuk.


Az influenza egy virus, csinaltak ra tesztet ? Vagy csak egy egyszeru felso leguti virust hivsz influenzanak ?

Nagyon nem mindegy, masreszt meg ha elkapja, ez van, a gyerekek neha betegek.

Ha ujszulott lenne akkor sem kellene ekkora hiszti, igy meg plane.

2022. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a védőnőnél szedted össze, minden betegségnek van lappangási ideje.
2022. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam átment a hányós hasmenős vírus. Az ágyból alig bírtam kikelni. Akkor még javában szoptattam a 3-4 hetese babámat. Semmi baja nem lett.
2022. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

honnan tudod hogy ott kaptad el? nem jársz boltba, nincs férjed stb?:-D


Amúgy meg ha elkapja majd meggyógyul, lesz épp elégszer beteg. Annyit tehetsz hogy legyél maszkban, ne puszilgasd, sokat szellőztess, moss kezet és szoptasd.

2022. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mivel lappangási ideje van, az is esélyes, hogy már elkapta tőled.

Ha kijön rajta is, akkor gyerekorvos majd mondja, mit adj neki. Ha meg mázlid van, nem kapta el, és akkor nem is kell adni neki semmit.

A fiam 4 hónapos volt, amikor a lányom szeptemberben elkezdte az iskolát. A 2.héten hazahozott egy vírusos torokgyulladást. Mindenkin végigment, kivéve a picit. Neki nem volt semmi baja.

Szellőztess sokat, moss kezet gyakran. Ennyit tudsz tenni.

2022. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el fogja kapni, mivel egyfolytában együtt vagytok és ha egészséges gyerek, akkor konnyebben átesik rajta, mint te. Egyáltalán nem biztos, hogy influenza, de a többi se jobb. Mi egy hete vagyunk betegek, nem is mondta a doki, hogy milyen vírus lehet, teljesen mindegy melyik, meg lehet szívni bármelyiket, de nagy eséllyel nem lesz semmi gond.
2022. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Jó ég ne parázz már ennyire. Férjed nincs aki haza hozta volna? Vagy hermetikusan elzárva éltek? 🤣 Boltba se jártok?

Nagyobb lányom 1 hónapja kezdte az elsőt a covid idején mikor megszületett a kicsi. Ne küldtem volna iskolába vagy hogy gondolod az ilyen szituációkat?

2022. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Covidos lettem, magas láz, stb.

A 6 hónapos kisfiam természetesen elkapta.

1 napos lázzal átvészelte, ők többet kibírnak, ne aggódj.

C és D vitamint kapott.

2022. dec. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!