Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy gyerek tetves lesz,...

Ha egy gyerek tetves lesz, miért fodrászhoz viszik?

Figyelt kérdés
14 éve vagyok fodrász, hála istennek idáig csak 1 alkalommal találkoztam ilyen jellegű problémával, de tegnap és ma vagy 6 gyereket hoztak (tiszta, jómódú családokról van szó), hogy tetves lett, csináljak vele valamit. Komolyan nem értem miért fodrászhoz kell velük menni, hívják fel az orvost vagy védőnőt mit kell csinálni, de ne közösségbe vigyék🤦‍♀️ És miért pont szilveszterkor jut eszükbe...
2022. dec. 31. 13:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Kérdésedben ott a válasz, mert nem tudják mit kell vele csinálni. De lám te se.
2022. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hozzá nem érek senki tetves fejéhez és eszméletlen kellemetlen ezt közölni egy amúgy normális vendéggel.
2022. dec. 31. 14:03
 3/23 anonim ***** válasza:
99%
Az emberek sok esetben nem tájékozódtak abban, hogy mi is tulajdonképpen a tetvesség, mi ennek az okai, illetve a kezeléséről sem.
2022. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Odamegy, te meg elmondod, hogy nem te vagy a kompetens személy, interneten elérhető információ, hogy mi a teendő ilyenkor. Orvoshoz legalább annyira nem viszünk tetves gyereket, mint fodrászhoz, orvoshoz betegséggel megyünk, nem egy olyan problémával, amire a patikában vény nélkül kapható szesz kapható. . Bizonytalanság esetén pedig már feltalálták a telefont, fel kell hívni azt, akiről úgy gondoljuk, hogy segíthet.
2022. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom de nekem is furcsa, hogy nem guglizzák ki. Speciel ez tényleg olyan kellemetlenség, amit otthon simán megold az ember. Tetűirtó és tetűfésű...
2022. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
4-es, én is ezt írtam, hogy hívja fel, nem azt hogy vigye oda.
2022. dec. 31. 14:34
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Én is fodrászként dolgoztam és tudtam tanácsot adni, elvileg a szakmádhoz tartozik.
2022. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy mit tanácsoljak. Sőt, le se írtam mit mondtam nekik.
2022. dec. 31. 14:37
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
A vendégekkel is ilyen a stílusod?
2022. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem, nem ilyen. Itt támadnak, már ott az első válaszban is.

"De lám te sem"

"Tudtam tanácsot adni, elvileg a szakmádhoz tartozik"

2022. dec. 31. 15:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!