Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hetes kontrollra vinni kell...

6 hetes kontrollra vinni kell a zárójelentést stb?

Figyelt kérdés

Magánorvoshoz jártam terhesgondozásra, de panaszmentes voltam, így sosem töltöttem a dokinál sok időt. Szülés után felhívtam a rendelőt, hogy jelezzem, hogy megszületett a baba, most meg mennék a 6 hetes kontrollra.


A szülés nem volt problémamentes, sajnos az intenzívre kerültem, mert bent maradt a méhlepény egy része és sok vért vesztettem. Nyilván mindom majd az ezeket az orvosnak, de a részleteket a zárójelentés meg a leletek tartalmazzák, azokat ő valszeg jobban érti.


Hogy szokás ez?


2023. jan. 2. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden leletet, dokumentációt vigyél, amit nem ő adott.
2023. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Ez komolyan megért egy kérdést?!

Viszed magaddal, ha elkéri elkéri, ha nem nem.

2023. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy ha érdekli eeszt-n fent van
2023. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosabb, ha magaddal viszed.

Nálam volt rá precedens, hogy nem minden volt fenn az eeszt-n.

2023. jan. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarja, meg tudja nézni. Én inkább vittem, mert azt egyből a kezébe tudtam nyomni, nem kellett keresgélnie. Persze otthon nem találtam, így az eeszt-ből nyomtattam ki.
2023. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy látom valaki meg annyira unatkozik, hogy egy teljesen haszontalan kommentet képes odaírkálni a kommentek alá, mert nem érzékeli, hogy amúgy semmire se való a mondandója
2023. jan. 2. 16:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Több időt elb@sztál vele, mint én a kérdéssel, feleslegesen. Én pedig pár perc után megkaptam a választ, azaz nem volt haszontalan. Na milyen érzés beégni?
2023. jan. 2. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Hű most nagyon beégtem, lehet fel sem tudom ezt dolgozni.
2023. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remek, na szia
2023. jan. 3. 04:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!