Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy valaki 15-6-7-8 évesen szül. Apjának és anyjának konkrétan mert nincs amúgy meg pénze eltartani a gyereket? Eskü már kezdem magam szégyellni hogy 17 évesen még nem vagyok várandós 🤣

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 23:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem az. Semmire szülni eleve is szégyen a szememben. Márpedig 15-17 évesen max a szüleinek van valamije.
2023. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
98%
Gáz.
2023. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
18%
Na és közöd??
2023. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3 mihez? Te szerencsés?!🤣🤦🏻‍♀️
2023. jan. 5. 00:02
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális. De sajna sok olyat is látok, hogy tinédzser korban valaki terhes lesz, megszüli a gyereket, aztán utána jön az újabb és az újabb gyerek, pedig még maga az anyuka is tinédzser. Igazából ilyenkor azt nem értem, hogy oké, egyszer terhes lett, és megszülte a kicsit, de akkor utána nem tanul az esetből, vagy szándékosan akar már 19 évesen 3 gyerekes anyuka lenni, mikor még saját keresete sincs?! Amúgy igen, szerintem sem normálisan olyan fiatalon szülni, viszont ha valakit a szülei támogatnak abban, hogy megtartsa a babát, és a fiatal anyuka is megakarja tartani, akkor igazából nem azt mondom, hogy normális, de azt még megtudom érteni ha végén arra jutnak, hogy legyen megtartva a baba, viszont amikor valaki tinédzser korában terhes lesz, megszüli a babát, majd utána pár éven belül még többször is terhes lesz és megszüli őket... az úgy számomra érthetetlen, mert azt hinné az ember, hogy tanul az esetből, és a következő pár évét extra óvatosság fogja jellemezni, de sajna sokszor nem így van, és szerintem ez a legrosszabb benne, hogy nem tanulnak belőle.
2023. jan. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
21%
17 évesen már aludnod kellene kisgyerek
2023. jan. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem normális, de ilyenkor a szülő is jócskán hibás, amiért nem megfelelően nevelte a gyereket. Ha úgy lett volna nevelve, hogy felelősséget kellett válallnia a tetteiért, akkor szinte biztos, hogy nem itt kötött volna ki. Ilyen gyerekei általában azoknak a szülőknek vannak akik mimózák, túl engedékenyek, nem mernek konfrontálódni a gyerekkel. Ez abból is látszik, hogy különben azt mondták volna "márpedig az én nyakamra nem fogsz szülni, szállsz be a kocsiba most, és megyünk abortuszra!", nem pedig hagyják, hogy megszülje. Nyilván olyan is van hogy normálisak a szülők és a gyerek mégis egy utolsó putri szökevény, de ez elég ritka szerintem.
2023. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Uccso előtti... Ne itt csipogj 😩
2023. jan. 5. 00:50
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Eltér a mostani társadalmi normáktól az tény. De még 1800-ban is simán odaadtak 16 éves lányokat feleségnek.
2023. jan. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
56%
Alszol már?
2023. jan. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!