Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Futó bicikli? Szülőkormányos...

Futó bicikli? Szülőkormányos tricikli?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ezek hasznos dolgok vagy felesleges?

Mikortól melyiket és hova használja a gyerek?



2023. jan. 5. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Futó bicikli jó, mi 2 évesen vettük, de csak kb 3 évesen kezdte használni, addig inkább a nagyobb méretű műanyag motoron ment. De sokan 2 évesen már mennek vele. A tricikli nekünk nem volt, de azon inkább ilyen 2 éves alatti gyerekeket látok , és babakocsi helyett használják.
2023. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Triciklit városba vettem volna babakocsi helyett.

Futóbicikli jó, lányom 3 lesz, még csak ritkán használja, de egyre ügyesebb. Én egyensúlyfejlesztésre vettem, még kicsit fél rajta.

2023. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A szülőkormányos triciklit babakocsi-helyettesítőként használja a többség. Nekem megültek a babakocsiban, így eszem ágában sem volt triciklit venni. A b.kocsi praktikusabb, fektethető, pakolható, kupola jobb.

Futóbicikli jó találmány, jobb mint a motor. Ennek ellenére csak a kisebbnek vettünk, mert a nagyobbnak nem tetszett az üzletben, sírva szállt le róla, így ő pótkerekes biciklit kapott 3 évesen.

A kicsi 2 évesen futót, de 2,5 volt mire menni kezdett vele, viszont utána nagyon jól belejött és utána neki sokkal könnyebb volt a normál bicikli.

2023. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A lányom amikor elindult, onnantól nem ült meg a babakocsiban. Ellenben a szülőkaros tricikliben igen. Így nekünk nagyon jól jött. Mondjuk szerencsére nem kellett venni, örököltünk egyet. Nagyon szerette.

Futóbiciklije nem emlékszem mikor lett, de elég sokáig használta. Kellett is hosszabb nyerget venni hozzá. Maximálisan kihasználta.

2023. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Tricikli 1éves korától van használva. A babakocsiban nem ül meg, ebbe viszont igen. A kicsi 15 hónapos, most használja, a nagy 3,5éves ő kb 2.5 éves koráig használta.


Futóbicó a nagynak van, 2 éves szülinaojára kapta, azóta a mai napig használja. Nálunk hasznos volt, mert a tekerős bicón pótkerék nélkül megy első perctől.

2023. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy cikkben azt írták, hogy biciklizés megtanulásához a futóbicikli jobb, mert az egyensúly megtartása jelentősen nehezebb, mint megtanulni pedálozni.
2023. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Triciklink volt de nem használtuk, nem jött be. A futóbiciklit másfél éves korától napi szinten használta. A pici most másfél de a kismotor se érdekli annyira.
2023. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7 vagyok. Amúgy a futóbicikli nagyon jó egyensúly fejlesztő és biciklizés előkészítő. Ezt csak ajánlani tudom.
2023. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Futóbiciklit ahogy leért a lába hadználta, nem volt 2 éves 2.5 évesen már teljesen jól egyensúlyozott.

A pedálos biciklit használja áprilisban lesz 4 éves, simán megy a 2 kerekű biciklivel.

2023. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor egy futó biciklire biztos beruházok majd. Meg egy kerdesem lenne sokan irtatok a kismotort az mindenkepp kell egy kislanynak vagy eleg ha kap biciklit? Van jaras segito autoja de az joval szelesebb mint a kismotorok. Ugyan meg csak egy eves de nyaron mondjuk akkor mar erdekelheti a futo bicikli?
2023. jan. 5. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!