Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, hogy...

Egyedülálló anyukák, hogy oldják meg a 2 vagy több gyermek iskolába jutását?

Figyelt kérdés
Teljesen nem vagyok egyedülálló, mivel van párom, de rá nem tudok számítani nem társam semmibe. Az SNI gyerekem most kezdené az óvodát, viszont ahova felvennék az távol lenne és teljesen más irányban mint a nagyobb tesó iskolája. Őt is kísérnem kell mivel elég veszélyes útszakaszon át kell menni. Most nem kioktatást kérek, hogy hagyjam el apukát, hanem olyan tanácsot, miképp lehet kivitelezni? Itt nincs ismerős sajnos, aki segítene csak én vagyok a piciknek. A költözés is szóba került, viszont nagyon kevés pénzt tudok félretenni titokban amiből ezt meg tudom oldani később. Mostmár nagyon sürget az idő. Aki beszélgetne erről az nagyon jól esne. Köszönöm.
2023. jan. 10. 12:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
A kicsit vinném először a naggyal együtt, akár autó vagy busz. Utána jön a nagy.
2023. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Szerintrm csak reszmunkaidovel. Beviszed egyiket a masik utan es utana mesz dolgozni. 8 ora nem fog beleferni valoszinu. :/ En is kettovel mar nem tudok teljes allasba menni. Mas telepulesre jarunk suli,munkahely,buszozas vissza videkre a kicsihez oviba. Kesz agybaj.
2023. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Sajnos autó nincs. Eddig abban reménykedem, hogy egy kis ideig fel veszik a kicsit rendes közelebbi intézménybe. Még remélem ki tudom sírni.
2023. jan. 10. 12:06
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit takar az sni ebben az esetben, miért nem akarják felvenni?
2023. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A nagy hány éves? Busszal nem tud egyedül menni?
2023. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Az opciók:


1. Szerzel külső segítséget: bébiszitter, osztálytársszülő, mégis apuka


2. Engeded a nagyot egyedül menni


3. Előbb beviszitek a nagyot együtt, majd a kicsit


4. Ugyanaz, mint 3 csak fordítva.

2023. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

A kicsit vinném.

A nagy mehetne egyedül. Biztosan lehet olyan útvonalat is találni, ahol nem veszélyes az átkelés. Pl. van lámpa.

2023. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Az SNI-s gyereket nem kötelező ugyanúgy a körzetes óvodába fölvenni?
2023. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyedulallo anyuka vagyok, a fiamat tudja vinni a baratja (osztalytarsa )anyukaja, reggel beadom hozzajuk. Nekem sincs autom igy maceras, de nem tudok jobbat. A naggyal esetleg ezt megprobalhatnad. En is gyulolok szivesseget kerni, de neha nincs mas megoldas. Cserebe neha eljon hozzank a kisfiu, vigyazok ra.
2023. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11%

Off "...viszont nagyon kevés pénzt tudok félretenni titokban amiből ezt meg tudom oldani később"


Csak szólok, ez nem legális, q férjed követelheti a felét valaskor.



On:


A naggyá együtt elvinni a kicsit az oviba, aztán onnan suli. Vagy ha van a közelben osztalytars, akivel jóban vannak, akkor a szülőkkel megbeszelni, tudnátok e vallásban vinni a gyerekeket

2023. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!