Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy használjátok a momz...

Hogy használjátok a momz applikációt?

Figyelt kérdés

Tudom, butyuta kérdés, de olyan fura. Most költöztünk, itthon vagyok babával és gondoltam jó lenne ismerkedni itt helyi anyukákkal, hát letöltöttem az appot, hogy kik is vannak itt. Akadnak néhányan, de itt elakadtam. Hogy szokás beszélgetést kezdeményezni itt? Valahogy minden olyan hülyén veszi ki magát nekem. :D

Szóval aki használja, hogy használja?



#momz
2023. jan. 11. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is megvan ez az app, és őszintén megvallom, bennem is felmerült ez a kérdés!

Most írjak rá valakire random, hogy bocsi, de szimpinek tűnsz, barátkozunk?

Remélem kapunk választ! ☺️

2023. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ez. "Heló! Te is itt? Én is!" Vagy nem tudom hogy kell ezt elképzelni. :D
2023. jan. 12. 00:05
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Kiírtam ,hogy itt és itt keresek anyukákat, leírtam milyen típusú ember vagyok stb. Plusz megnéztem ki van a közelben és ráírtam, hogy hali van kedved csevegni? Így lett 1 anyuka akivel elvagyok, volt más is aki visszaírt,de nem működött.
2023. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
#3. Köszi szépen! Akkor ez ilyen próba szerencse alapon működik! ☺️
2023. jan. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Persze,megnézed mit ír magáról hobbik stb,mekkora gyereke van és ha szimpi ráírsz.
2023. jan. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Je ilyet nem is hallottam. 😅 Oke elmentek beszelgetni, jatszo,seta stb. Aztan ha megsem szimpi mondod, hogy bocs nem jossz be, ne talizzunk? Ez olyan gáz . Foleg ha utana mindig osszefuttok. Ennel mar az is jobb, ha jatszon baratkozik az ember es nincs benne ez a kenyszer.
2023. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, az is felmerül bennem, hogy egyáltalán hol találkozunk. Babával még nem járunk játszóra, egymáshoz nyilván ismeretlenül még nem ülünk be. Cukrászda? Közös séta? Na majd gyűjtöm még az erőt. :D
2023. jan. 12. 08:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közös séta vagy játszótér vagy néha vannak ingyenes programok. Ha meg nem jön be úgyis az ember lemondja létező okokkal,hogy beteg lett a gyerek vagy esik az eső stb és szimplán elfelejtodik a másik ha amúgy sem volt jó beszélgető partner. Viszont ezért szoktam találkozó előtt beszélgetni anyukával,ott még nem ciki lemondani.
2023. jan. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen Tinder 2.0?
2023. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!