Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaúszás az Aquaworldben,...

Babaúszás az Aquaworldben, hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Nem is maga az úszás része érdekelne, hanem az öltözés-készülés?

Ismerek olyan babauszodát, ahol kötelezően helyben kell megvenni a gyerkőcre a pelust és az úszónadrágot.

Itt is?

Illetve gyerek nélkül sokszor voltam már, de nem igazán tudom elképzelni, hogy egy pár hónapos babát hol lehet normálisan átöltöztetni, plusz még magamat is. Van külön helyiség erre? Babakocsit be lehet vinni?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2023. jan. 13. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Aquaworld eleve egy drága, túlárazott sz.r hely, ahová dunakeszi meg a fóti meg a gödi, sződi újgazdagok járnak. Szerinted?
2023. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi is azok vagyunk 😆
2023. jan. 13. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Akkor pont megfelel neked a hely. Véletlenül se vidd a gyereket egy normális uszodába, ahol gyerekekkel foglalkoznak több évtizede.
2023. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát itt Keszin a sima babauszoda kb 3x annyiba kerül amúgy mint az Aquaworld…
2023. jan. 13. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Keszin minden 3x annyi, mint bent Pesten. De az Aquawolrdbe nem igazi gyerekes szakemberek vannak. Inkább megkeresném a klasszikus budapesti fürdőket, uszodákat, hol van babaúszás, gyerekoktatás.... ahol esetleg van kisgyermeknevelő is aki úszómester, vagy gyógytornász... ilyesmit.

Komjádiban a Darányi úsziskola a legkomolyabb én csak oda vinnék gyereket, de te tudod. Bár szerintem kapásból rámondod, hogy az neked messze van... és talán igazad is van-

2023. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Babauszas. Ilyenkor meg nem az olimpiara keszitik fel a kisbabakat, szoval szinte halal mindegy, hova viszi a kerdezo, amugyis ott lesz vele, ha barmikor kenyelmetlen dolgot tapasztalna, eljonnek, ennyi.

De amugy nincs annyira rossz hire az aquanak, mint ahogy most itt beallitod :D


Majd kesobb, ha az uszast, mint komoly sportot valasztja, lehet komoly uszodaba menni. Egyelore boven eleg ez is, foleg, mert kisbabaval nagyon szamit a tavolsag is. Biztos nem utaznek mittudomen, 1 orat uszasra, mikor meg kb napirendunk sincs, szerintem el se jutnank soha.

2023. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem olyan komoly ja, csak a vizet utáltatják meg vele egy felkészületlen helyen egy életre. Minddenki oda viszi a gyerekét ahová akarja. Nem a korábbi válaszolók egyike vagyok, hanem csak egy tapasztalt anya 3 gyerekkel....
2023. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!