Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyakran voltatok...

Milyen gyakran voltatok együtt mikor összejött a baba?

Figyelt kérdés

Mi ovuláció idején vagyunk együtt 5 napig folyamatosan, előtte utána meg 2 naponta.


3 hónapja próbálkozunk, tudom ez nem sok idő.


Szimplán kíváncsiságból kérdezem.

Én nekem nincs vágyam mindennap együtt lenni, eddig sem volt.

Nekem ez így jó.


Tudom, hogy valakinek egy alkalomból is lehet.


A kérdésem csakis arra vonatkozik, hogy ki mennyiszer volt egyútt a hónapban amikor összejött és nektek mennyi idő alatt?


25L és 25F



2023. jan. 26. 22:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Mi nem vagyunk nagy étvágyúak, követtem a peteérésemet, és direkt időzítettünk. Szerintem abban a hónapban, amikor terhes lettem kb. 4x lehettünk együtt, ebből peteéréskor 1x.
2023. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Én csak a naptár szerinti ovuláció napján próbáltuk mindenképp megejteni, a termékeny időszakban mi is 2 naponta próbáltunk, de nem mindig jött össze (fáradtak, betegek voltunk, már aludtam mire hazaért stb.).

Azon kívül amikor jól esett. Nem akartam csak azért együtt lenni mert "kell".

Így 3. hónapban sikerült.

2023. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Amikor megkívántuk egymást (illetve ahogy alkalom adódott, akkor még nem éltünk együtt). Az első és második gyereknél pontosan tudom, mikor sikerültek, mert az adott hónapokban pont csak 2x, illetve 1x tudtunk együtt lenni. Az elsőnél két egymást követő napon, a második esetben pedig a párom vidéken dolgozott, és abban a hónapban egy napra tudott csak hazajönni.

A harmadiknál nem tudom belőni, mikor jött össze, de az elhatározástól számítva akkor is hamar. Akkor már együtt laktunk, akkor voltunk együtt, ha kedvünk volt hozzá. Soha nem figyeltem a peteérést.

Az első gyerek születésénél pont 25 éves voltam, a másodiknál 33, a harmadiknál 36.

2023. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Január elsejen hagytam abba tablettát, abban a hónapban egyáltalan nem volt szex, annyira elfoglaltak voltunk, akkor kezdtük az építkezést. Aztán próbaltam az ovulációs tesztet, nem igazán volt jó, sokáig pozitív volt, aztán rajöttem azért, mert februárban a legelső szex során sikerült a baba. Egyébként heti 1-2x voltunk együtt
2023. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel 1x, másodikkal 3x abban a hónapban
2023. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Anno ketszer egymas utan elveztem a nejembe, osszejott
2023. jan. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, amikor összejött, egyszer sem, ugyanis lombikkal fogant. Előtte évekig teljesen mindegy volt, mikor, hányszor, abból nem lett baba.
2023. jan. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi is kb. csak háromszor voltunk együtt, lehet, hogy 4-5x.


Ráadásul, egy olyan együttlétből fogant, ami nem is a “ciklusom volt”. Akkor 28 napos ciklusaim voltak és ezért annak a peteérésével számoltam. De kiderült, hogy 3-4 nappal később fogant.

2023. jan. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Az első babával 2 alkalommal abban a hónapban, amikor sikerült.

(Munka/ távollét miatt alakult így. Se azóta, se koràbban nem volt ilyen)

( egyébként az 5. Ciklusban sikerült)

30 éves koromban


2. Baba

Heti 2-3 alkalom.

( nem volt ciklusom.. de 1 hónap utàn sikerült-4 hetente teszteltem)

32 éves koromban


3. Baba

Kb tudtam az ovumat.(2 napra belőve) Mensitől ovu utánig 2 naponta.


A mensim utolsó napján eldöntöttük, hogy abban a hónapban nem védekezünk.

A következő mnsim nem is jött meg.

35 éves koromban

2023. jan. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hétvégente talán 1x, sajnos kamionos. Nehéz volt, sokat vártam rájuk.
2023. jan. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!