Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Káren, Tomásza...

Mit gondoltok a Káren, Tomásza, Kornélia, Kordélia, Karola, Klára, Lola, Dolorez nevekről?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kornélia, Kordélia, Karola, Klára elmegy. A többit pedig valami szappanopera szereplőinek adnám, semmiképp sem egy kislánynak.
2023. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Amit az ilyen kérdéseknél mindig: hogy a bánatba sikerült ilyen széles skáláról válogatni? :D
2023. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kornélia, Klára <- Ezeknek van értelme a többinek nincs.
2023. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kornélia, Klára, Karola vállalhatóak, a többi borzalmas.
2023. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Káren, Tomásza, Lola - borzalmas

Kordélia - borzalmas, mint egy kordé (kocsi)

Dolorez - borzalmas, meg amúgy Dolóreszként lehet egyelőre anyakönyvezni

Karola - elmegy, Karolina sokkal szebb.

Kornélia, Klára - szép nevek, adnám is őket.

2023. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Leveltetu ***** válasza:

Ha ezek mellé bepakolsz egy Rostás, Gábor vagy Ruppi családnevet akkor a Doloresz, Kéren vagy a Kordélia és Lola lesz a nyerő.

A kérdésem az, hogy miért akarsz ennyire kitolni a saját gyerekeddel?

Majd az oviban, az általánosban a kis dögök csófolni fogják...kell ez neked?

2023. febr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Káren nincsen az anyakönyvezhető nevek közt, Karen és Kéren van.

Tomásza nincs, Tomázia és Tomazina van.

Dolorez nincs, Dolóresz van (hosszú ó-val, ez engem is meglepett).

Nekem egyik se tetszik, de még mindig normálisabbak, mint a Dzsesszika, Zsüliett és hasonlók. Csúfolni minden nevet lehet, ezzel ne foglalkozz.

2023. febr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kornélia, Klára, Karola rendben van, még normális, vállalható, bár nem túl gyakori nevek. A Lolát én becenévként hallottam, meg kutyanévként. Bár én kutyának se adnám.

A Kordéliáról az Anne sorozat jut eszembe (a vöröshajú árva), aki mindenáron Kordéliának akarta magát neveztetni, mert ez egy "tökéletesen előkelő és elegáns név" vagy valami ilyesmi, egyszóval nevetségesen előkelősködő.

A többi borzalmas, említésre se méltó idehaza, külföldön a Karen és a Dolores a megfelelő nyelvterületen rendben van, de a Thomasina még ott is nevetséges.

2023. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Karola jó név.
2023. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!