Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után hogyan alakultak...

Szülés után hogyan alakultak az értékeitek, hogyan éreztétek magatok, pajzsmirigy problémával küzdő anyukák? (PM alulműködés)

Figyelt kérdés
2023. febr. 7. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem terhesség alatt lett rossz a pajzsirigy eredményem (alulműködés). Most terhesség végére jók az eredményeim. Elküldtek szülés előtt laborba és ma mondta az orvos, hogy jó már a pajzsmirigyem. Ultrahangon is nézték. 38 hetes vagyok.
2023. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Nekem előtte is, de pár hónappal terhesség előtt kezdtem szedni csak rá gyógyszert, pont a baba miatt. Terhesség alatt én is jól voltam, folyamatosan néztük az értékeket, növeltük a gyógyszer adagot.



Múlt héten voltam kontrollra, 4,2 a tsh, szabad t4: 16. (Gyógyszer mellett) Viszont már jó ideje nem tudok aludni éjszakánként, max 2-3 éjjel alszom valamit egy héten. Egyszerűen fent vagyok, várom az álmot.... Hallgatom a szívverésemet. Nem tudom, vmi nem smakkol. Persze a fáradság is ad hozzá sokat, de akkor is.

2023. febr. 7. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség előtt, közben és utána is rendben voltak az értékek. Mondjuk nekem több mint 10 éve van diagnosztizált pajzsmirigy alulműködésem, azóta szedek gyógyszert és ennyi idő alatt azért volt ideje beállni az értéknek.
2023. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!