Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az 1-es liberonak gumis a dereka?

Az 1-es liberonak gumis a dereka?

Figyelt kérdés

Vettem ma egy csomaggal és hófehér az egész pelus és nem gumis a dereka.

De úgy rémlik (első babámtól), hogy a 2-3-4-5-6 méretű liberok mind gumisak és mintásak.

A nyuszis minta is hol van róla?

Az 1-es a nagy kivétel: nincs gumi és nincs nyuszis minta vagy hibás a csomag?

Köszi


2010. okt. 4. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

én úgy emlékszem, hogy az egyesnek nem gumis a dereka (de mintha nyuszi lett volna rajta, ilyen kis halványsárga dizájnú háttéren, vagy köröcskében...)

a kettestől tuti h gumisak!

viszont: mostanában volt rossz szériája a libero-nak, én 6-7 csomaggal is úgy jártam, hogy nem gumírozott a hátulja (4-es és 5-ös)méret. Eleinte visszaküldtem nekik, de ugyanolyan hibásat kaptam :S úgyhogy mostmár nem vacakolok vele.

Az a baj, hogy a kisfiam csak ebből nem pisil ki, minden más pelusnál baleset van (pedig kipróbáltam neki 7-8 félét is!) , de a háthumirozás nélküli libero is kibírja az éjszakát neki, úgyhogy már nem érdekel visszaküldözgetés. Majdcsak megint gumisakat sikerül gyártaniuk...

2010. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mi most a 6-os liberot használjuk a 22 hósomnak, eddig nem találtam hibás csomagot! Itt olvastam, hogy csak a megapackok voltak hibásak, amiben hetven vagy nyolcvan vagy nem is tudom, hány darab van. De a kisebb csomag 6-os, amiben negyvenvalamennyi van, az nem hibás széria. Most már vagy 2 hónapja nem vettem megapackot emiatt, csak a kisebb kiszerelést. Viszont ma merészeltem újra megapackot venni, egyből kinyitottam, és semmi baja!


Az 1-es méretet a pocakbébimnek vettem, kicsit furi, hogy fehér, de mindegy, emiatt nem fogom visszavinni, megleszek a nyuszik nélkül is.

Csak azt nem tudtam, hogy gumis-e vagy sem.


Köszi :)

2010. okt. 4. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is így jártunk! Én mielőtt született a babám vettem 4 csomag 1-es liberót ( a köldökcsonk védős rész miatt arra voksoltam) Az első 3 csomaggal nem volt gond, nyuszis volt, a 4. viszont sajna tiszta fehér és kb fele olyan vastag. Érdeklődtem, és megtudtam hogy kikerült pár selejt. Bár a gyártó szerint csak a minta hiányzik... de ez nem így van. Ugyanis a fehérből minden de MINDEN kifolyt.... úgyhogy Pampers premium care 1-esre váltottam.... megfogadtzam hogy liberót soha többet. Viszont a 3-as méretből az jött be, így ismét Liberót használunk.... szóval a sima fehér 1-es lényeg a lényeg kuka... semmit nem ér....
2010. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22?18as vagyok. Ja és még azt elfelejtettem, hogy utána vettem 2 csomaggal teljesen másik helyen és ugyan az a rossz volt. A kisdolgom még csak-csak, de ha kisfiam megtisztelte akkor az gyakorlatilag azonnal kifolyt belőle.... szóval kb 2 napig szenvedtem velük és kidobtam mind a 3 zacsit mérgemben :) sztem ne kísérletezzél vele......
2010. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az 1-es nekünk is tök fehér volt. Semmi minta, semmi gumi. Én azóta nem is vettem Liberót.

2010. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 4esből vettem párszor egymás után hibásat---Cserélgették a boltban,máshol is azt vettem...Írtam a LIBERO-nak e-mailt,kérték,h 1 db-ot küldjek gyártási számmal,küldenek egy egész csomaggal.Így is volt,tegnap kaptam meg.Már jót lehet amúgy kapni,mert 2 hétig gyártották véletlenül a rosszat.Ők írták,mert inkább megkérdeztem,nem akartam másfajtát venni.
2010. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!