Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem fájt a hasatok szülés után?

Nem fájt a hasatok szülés után?

Figyelt kérdés
Most itt arra gondolok, hogy 5 hónappal szülés után van aki érzi ahogy állnak vissza a szervek? Nekem a beleim néha olyan furcsán mozognak, a bordáim alatt is szokott fájdogálni, a hasizmom is nagyon más érzés. Most ez normális? A háziorvosom szerint egy kis torna hiányzik. Ma a köldököm mellett fáj, néha beleszúr erősen. Ja, és szülés óta nyomja az ágy a bordáimat. Van bajom, mi? Elég vékony testalkatú vagyok, ezért lehet?
2010. okt. 5. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. Igaz nekem spontán, gátvédelmes szülésem volt, de a méhösszehúzódásokon kívül más fájdalmam nem volt. Az is elmúlt pár nap alatt.
2010. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem nyomja az ágy a bordáimat mert ki vagyok párnázva :)

Na viccet félretéve én ugyan császáros voltam de igy 9hónap után is vannak fura érzéseim főleg mióta rendszeresen tornázom. Nekem is furi ez az egész de én arra fogtam hogy ilyeket érzek hogy császároztak. Ezek szerint nem az az oka. Amugy biztosan normális mert 9 hónap alatt azért elég sok változáson ment keresztül a szervezeted és annak vissza kell állnia. Bár azt hittem ez természetes szülésnél könnyebben megy mint nálam.

2010. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat, akkor van aki semmit nem érez és van aki igen...a barátnőm semmit az ég világon, más pedig azt mondta, hogy az is fájt amiről azt sem tudta, hogy létezik.
2010. okt. 5. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Első válaszolótól megkérdezhetem, hogy milyen a gátvédelmes szülés? én nagyon szeretnék gátvédelemmel szülni, de nemtudom merre kell indulni. Bocs, hogy nem a kérdéssel kapcsolatban írtam.
2010. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!