Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki családanyaké...

Van itt olyan aki családanyaként mentőzik? Hogy lehet összeegyeztetni a gyerekneveléssel? Jut elég idő rájuk? Mennyi idősek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem mentőtök, de a családomban van mentős, és ő mindig azt mondja, hogy nőknek nem való. Mivel elég közeli rokon, látom én is, hogy egyértelműen igaza van. Apaként ez elmegy, de anyaként nem.
2023. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó, de miért? Mert alig vagy otthon, sok az éjszakai műszak? Itt nincs családbarát megoldás?
2023. márc. 4. 20:38
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Barátnőm mentőorvos, férje mentőtiszt. Semmivel nem volt nekik nehezebb, mint bárki másnak, aki több műszakban dolgozik.


1, egy ápolónő is távol van a 12 órás műszakok alatt a családtól.

2023. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3as és ezt hogy oldják meg, váltott műszakban? azért jut idejük egymásra is?
2023. márc. 4. 20:47
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Nover vagyok, 13 oras muszakok vannak.Hetvege, karacsony, ejjel.

De ugyanaz mint egy gyari munkas aki muszakban dolgozik.

Egy mentos is ugyanugy az adott muszakot dolgozza le, legyen az 8 ora vagy 24.

2023. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, leginkább az érdekelne hogy jut-e elég idő a gyerekekre, van-e magánéleted. Havonta hányszor 13 óra?
2023. márc. 4. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
3# igen, és ezért egy ápolónő gyerekének lenni is rohadt nagy szívás. Attól nem lesz jobb, hogy másnak is szar.
2023. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban van mentős, ő az apuka, az anyuka meg mérnök, sima 9-17-ig munkaidővel. Ugye a beosztások miatt tök sokszor van olyan, hogy 3 napot van apuka otthon, aztán persze 2-t nincs, de fél napot megint, szóval így összejön, hogy tudjanak együtt is lenni. Ő állítja, hogy ez nagyon jó megoldás, mert általában hétvégére kéri a 24 órákat, és így hétköznap tök sok szabadideje van napközben, ami nagyon jól jön, ha a gyerek beteg és nem mehet közösségbe, nem kell szabadságot/táppénzt kérnie. Ezzel mondjuk nehéz vitatkozni. A feleségével megoldják az életet boldogan, tudnak együtt is lenni, főleg, hogy a nő sokszor dolgozhat otthonról is.
2023. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7, többet voltam a gyerekeimmel, mint velem anno a bolti eladó anyukám. A 12 órás műszakok miatt kevesebb napot dolgozok, hétköznap is vannak olyan napok, hogy reggel is, délután is itthon vagyok. Anyut egyik héten egy reggel se láttuk, másik héten meg délután nem.
2023. márc. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, ilyen válaszokra vártam mint a 8-9-es, hogy hogyan néz ki a gyakorlatban.
2023. márc. 5. 08:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!