Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha azt mondaná valaki a pár...

Ha azt mondaná valaki a pár hetes csecsemődet látva, hogy látott már szebb kisbabát, mit reagálnál?

Figyelt kérdés

Visszaszólnál?

Vagy elfogadnád a véleményét?


2023. márc. 18. 01:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Megmondanám neki h akkor most azonnal takarodjon és azt a másikat nézegesse
2023. márc. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nem tudom elképzelni, mert ilyen bunkó barátaim nincsenek. Én aztán nem szoktam finomkodni és mindenki tudja rólam, hogy a pár hetes babákat nem tartom szépnek, majd csak hónapokkal később. Na, de ilyet biztos nem mondanék. (Pedig igaz lenne, mert láttam már 3 korához képest egész szépet). Eleve minek minősíteném, ha nem kérdezte? Ha meg mindenáron mondani akarok valamit, akkor ott a jól bevált jaj, de cuki/nahát, a füle pont mint az apjáé/vagy bármi más, ami igaz, mégse bántó.
2023. márc. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Semmit. A legtöbb csecsemő nem szép.
2023. márc. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg, hogy szép-e, mert objektíven szerintem se azok(mondom anyaként), hanem hogy ilyen bunkón beszól valaki?

Nem velem történt meg, csak hallottam ismerősi körben.

2023. márc. 18. 01:50
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Hidegenhagyna.
2023. márc. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Mosollyal az arcomon azt, hogy akkor menjen és nézegesse azt! ;)

Nem sértene a mondat, de ilyet nem illik mondani és kőbunkókkal nem barátkozok.

2023. márc. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy az én genetikámmal ilyen sikerült, azért megtartom. Volt hasonló "kedves" megjegyzés (mikor akarom műttetni az elálló fülét?), arra is mondtam, hogy így ismeri fel a család, na meg milyen szépen világít! Hallgatás volt a válasz. Nem kell feltétlenül gonosznak lenni.
2023. márc. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Igazad van, a babák nem egyformák. Ahogy a felnőttek se, hiszen én is láttam már nálad szebbet. Ennyi
2023. márc. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, hogy látta volna én milyen ronda csecsemő voltam, aztán most meg nézzen csak rám…. ;) Sajnos bunkók mindig lesznek, nem kell velük törődni.
2023. márc. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem reagálnék, tudomásul venném, hogy ostoba emberrel találkoztam. Inkább nevetséges az ilyen fontoskodó udvariatlan barom.

De az is jó megoldás lenne ha akinek beszólt, megmondaná neki, hogy te sem vagy a szépség megtestesítője!

2023. márc. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!